Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam 14 honapos.6honapja...

A kisfiam 14 honapos.6honapja csak a 8-9 kg kozott van nem hizik (3040g szuletet), de nagyon mozgekony,10 honapos koratol elindult egyedul es azota egy percet nem ul egy helybe. Van okom elkezdeni aggodni?

Figyelt kérdés

#Babafejlodese.
2016. aug. 27. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt ne tőlünk kérdezd meg, hanem a gyerekorvostól. Ő tudja megállapítani, hogy ez gond-e vagy sem.

A kisfiam 6 hónaposan volt 8 kg, ennyi idősen, mint most a tiéd, olyan 11 kg körül volt. Pedig ő is nagyon mozgékony volt mindig is, 11 hónapos korától önállóan és stabilan járt. De egyébként nem minden gyerek egyforma, sokat számít a genetika is.

Ezért mondom, hogy mindenképpen az orvossal konzultálj erről!

2016. aug. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3300-al született, 6 hónaposan 8400, 1 évesen 9300. Nem csak hogy nem hízik, hanem az 1 hónappal ezelőttihez képest fogyott 100-at. Akkor kezdett többet mozogni.

Én is kérdeztem az orvost, szerinte normális.

2016. aug. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs még jó étvágya van ha eszik!

Ilyen idősen nekem azt mondta a doki száz kétszáz gramm a max de persze ez vàltozó.

Lehet most nem hizik majd két hónap múlva meg 2x annyit.

2016. aug. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!