Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baja a 2,5 hetes...

Mi lehet a baja a 2,5 hetes babamnak? 36 hetre szuletett, koraszulott

Figyelt kérdés

Kicsim amellett, hogy nyom olyan furcsa arcot vag , piros lesz a fejecskeje es kapalozik a kezecskeivel. ja es ami erdekes, hiaba eszik eleget a szajaval es a fejevel ugy fordul mintha ehes lenne. mi lehet a baja?

a kakijat nem tudom hogy hasmenes -e hisz a baba kaki igyis lagy.


2010. júl. 1. 08:07
 1/7 anonim ***** válasza:

nem egészen..

-egy 36 hétre született baba ha eléri a 2600 gr-os súlyt nem számit koraszülöttnek

- furcsa arcot vág? hát ő még nem tudja kontrollálni az arckifejezését igen nyalogatja a száját de fintorog inkább

- kapálódzik --normális--

ha egy baba éhes akkor ált. tátog vagy van egy mással össze nem hasonlitható sirása próbáld meg még etetni ha nem kér nem éhes

kaki: az anyatejes kaki nem hasmenés hanem curry szinü kenőcsős de nem hig. ha hasmenése van az baj!!!! lássa orvos mert ha nem egyértelmü számodra hogy hasmenése van -e akkor beteg is lehet ok?

2010. júl. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Furcsa arckifejezes, piros fejecske, kapalozas szerintem hasfajas lehet. Nem huzogatja a kis labait is?
2010. júl. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen a baba kaki aranysárga színü szinte folyik.

Az hogy a feje piros lesz mikor kakil teljesen normális.Késöbb is az lesz.Próbáld mellre tenni.Ha éhes enni fog.Ha nem nem......

lehet többre van szügsége akkor mindég tedd mellre ha kéri.Elöbb utóbb be fog állni a mennyiség....

Teljesen normális ha kapálódzik. A fiam még most is... :)

Biztosan nincsen semmi gond.

Sír,nem sír???

1: etetés

2: pelus

3:esetleges hasfájás

Ezeket kizárhatod.....

2010. júl. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem is hasfájás lesz. adj neki espumisant, de előtte beszélj a védőnővel vagy dokival.
2010. júl. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
még annyit akartam,ha fáj a hasa,akkor sír,húzza a lábait a hasához.Akkor próbáld neki maszírozni,esetleg fektesd a mellkasodra hogy tartsd a hasához a lábait.
2010. júl. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia!


Az enyém ha kakilt vágott furcsa arcot, és bele is vörösödött egyébként.

A kézkapálódzás inkább jót jelent, mint rosszat, mert használja!

A kajcsihoz annyi talán, hogy náluk ez egy reflex még. Gondolj bele, 2és fél hetes! Micsoda élmény ez még neki!

Az anyatejes kaki aranysárgás-barnás színű, állaga lehet "puhább", mindig 1 a lényeg: cseppfolyós, vagy nagyon híg(már szinte kifolyik a pelusból) jelezhet hasmenést.

2010. júl. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én babámnak az első hetekben/hónapokban folyt a kakija, de nem hasmenés volt, hanem egyszerűen olyan hígat kakilt, naponta többször, akár 6-8* is. (Mielőtt beszólnátok: védőnő és orvos is látta, és havonta több mint fél kg-ot hízott.)

A hasmenést úgy veszed észre, ha még hígabb, és gyakoribb, mint eddig.

Tényleg fájhat a pocija. Hogyan eszik? hányszor, milyen gyakran? Anyatejes?

2010. júl. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!