Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a velemnyetek Kulcsar...

Mi a velemnyetek Kulcsar Edinarol es Darai Andreàrol? Milyen anyák?

Figyelt kérdés
Miert van az, hogy percenkent posztolnak? Mikor foglalkoznak a gyerekkel ha egesz nap a telefont nyomjàk es csak a kozonsegnek èlnek..
2019. febr. 15. 12:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Nem az én dolgom megítélni őket, hogy milyen anyák is ők illetve egyáltalán nem érdekel hogyan nőnek fel a gyerekeik. Ha már így kérdezted egyébként a véleményem: Kulcsár Edina hiteltelen és műmájer az instája pedig szinte másról sem szól csak a pénzelt reklámokról, amivel nincs gond csak amikor az egyik pillanatban kopasz a másikban már póthajas dús hajkoronát reklámoz az nekem összeférhetetlen, meg amikor reklámoz valamit majd kommentben válaszol, hogy sosem próbálta az is elég visszás... Darai Andrea pedig okoskodó és nagyon erőltetetten próbál szuperanyu lenni miközben mindenben a legnagyobb klisé. A való életben nem ismerem őket, lehet, hogy jófejek de mivel nekem a fentiek jönnek le így egyiket sem követem (de még így is feldobálja őket az instagram folyton).
2019. febr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
54%
Attol mert posztolnak még nem azt jelenti hogy nem kapnak a gyerekek enni,nem szeretek véleményt nyilvánitani olyanról akit személyesen nem ismerek.Azért azt tudni kell hogy ök ezzel is keresik a kenyerüket.
2019. febr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
28%
Kulcsár Edina azért vállalt gyereket, hogy még több követőre tegyen szert, minél több pénzt hozzon, lásd: amikor megszületett a gyerekük, el adták a hírt az újságnak.. mint ahogy az első képet is pénzért újságnak adták el.. Mindenhol azt nyilatkozta, hogy nem lehet gyereke, de mégis terhes lett, mert ez egy “csoda”. Azóta a mamasandpapas cuccait reklámozza, pelusnaplot is, hogy pénzhez tudjon jutni, egyszóval az összes bevétele a gyereke születéséből van.
2019. febr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
0%
Pelus naplót ír*
2019. febr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Darai Andreának nem tudom, de Kulcsár Edinának biztos van egy külön alkalmazottja, aki a közösségi oldalait kezeli és posztolgat helyette.


Nekem kicsit ellenszenves mindkettő, de mivel nem ismerem őket, így nem tudok véleményt nyilvánítani róluk látatlanban.

2019. febr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
76%
Borzalmasan irritáló amit művelnek.
2019. febr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
74%
Nehogy azt hidd, hogy maguk kezelik az instájukat... a celebek nagy részének van erre embere, tudom, mert ilyennel is foglalkozom :D
2019. febr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
82%

Ilyen igénytelen kontenthez is van aki asszintenst fogad? 😂

Amúgy Edinánál már csak a bárgyúarcú, egyszerű(nek tűnő) fradista férje jobb, meg a Kucsera házaspár akik közül egyik sem tud egy tisztességes, nyelvtani hibák nélküli mondatot leírni. Habár ez utóbbi kettő legalább letett valamit az asztalra nem úgy mint a többi majom, még azt mondom talán a Kasza is de ő meg bár ne tette volna. Jól megtalálták egymást ezek hatan. 😅 A szomorú csak az, hogy ennyi madár kíváncsi a színvonalas oldalaikra.

2019. febr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Az androidos készülékeim naponta nyomják kéretlenül a képembe Kulcsár Edinát meg a gyerekét. Előtte Sarka Kata volt a napi ajánlat. Kár, hogy egyik sem érdekel...
2019. febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első hozzászólóval, Darai Andrea nagyon tökéletesnek akarja beállítani magát. Kirakja, hogy mit főzött, hogy éppen takarít, osztogatja a "mankertipp-jeit", hogy mekkora hibának tartja, ha valaki nem használ légzés figyelőt.

"Sétáltunk egy hatalmasat a friss levegőn, most pedig megyünk haza és készítünk apának egy isteni ebédet"

"Nálunk a napi 2x-i séta mindig magvan"

"Nagyon szép idő van, menjetek ki a levegőre, ne plázázzatok" Másnap a westendben fotózkodik, hogy új hajfonatot csináltatott. (Ha már szuperanyuka akar lenni, ne vigye a 2 hóst zajos, fényes helyre, ahol túl sok inger éri)

Ja és a szponzorált lipton teás posztjai, legalább adná elő természetesebben.

Pár gyönyszem:

[link]


[link]

"Like, ha igen és megcsinálom" Csak, hogy mutogathassa, hogy milyen a hasa 2 hónappal a szülés után.


[link]


[link]

2019. febr. 17. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!