Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi mindent kell megvenni...

Mennyi mindent kell megvenni ezek közül?

Figyelt kérdés
Szeretek előre gondolkodni kiadások során.... és még nem igazán kerültem képbe. Eddig azt hittem hogy babakocsi, etetőszék, járóka, és itt kb ki is merült a utazás, hordozás témaköre. Annyi minden van, hogy nem is tudom mi kell.... és minden olyan drága, hogy nem úgy van vele az ember, hogy nem baj, elfér... szóval odaáid eljutottam, hogy kiságy, pelenkázó, és babakocsi. De van ott még rengeted dolog. Kendők, pihenőszékek, karámok, hinták.... babakocsiból is 23 millió féle. Meg mózes, pólya, stb. Nektek ebben a témakorben mi volt meg (amit használtatok is) ?
2019. febr. 17. 07:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Volt babakocsink és egy adamo hintánk. Kész.

Etetőszék féléves korától.


Semmi más nem hiányzott. Kistesóhoz kendőt azért venni fogunk, mert kis korkülönbséghez áldás lesz.

2019. febr. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Babakocsi, pelenkázó (bár az nem szükséges, én sem akartam, de nagyon kényelmes rajta pelenkázni, mert minden kéznél van és nem kell pakolászni)

Van ringatónk is. Kaptuk. Hasznos találmány, de simán meg lehet nélküle is lenni.

Légzésfigyelő: drága, de ha gubanc van jelez. Nekünk az első két hónapban nem volt. 10 percenként mentem a kiságyhoz ellenőrizni, hogy lélegzik-e a baba. Amióta van, nyugodtabban alszom.

Nekem kellett még mellszívó, de azt csak kórházból hazajövet vettem meg, amikor elkezdett csomósodni a mellem.

Babakocsiból meg olyat válassz, ami nektek megfelel: kertesházban laktok vagy panelben? Milyenek az utak felétek? Nem mindegy milyen súlyú és milyen kerekű kocsira esik a választás. Az összes többi a ti ízléseteken és pénztárcátokon múlik.

2019. febr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyelore ami kell az a kisagy, de sokan azt sem vesznek ha a babaval szandekoznak aludni az agyban, vagy pl. babaobolben. De a babakocsi mozeseben is alhat az elejen.

Az emberek tulzasba esnek mindennel.

Hasznaltan vettem kisagyat fillerekert, hozza ujonnan egy jo minosegu matracot. Pelenkazni a franciaagyon tokeletesen lehet, vagy egy komodra raksz egy pelenkazo matracot.

Ha hordozni akarsz kell egy kendo, akkor nem is kell babakocsi. Ha nem akarsz, nem kell kendo.

Etetoszeket hasznaltan vettem fillerekert 7-8 honapos koraban, addig a hordozoban " evett " , azaz kostolt par kiskanallal 6 honapos koratol.

Jaroka ha sokat utaztok ( mi kulfoldon elunk, par hetes koratol utaztunk ) vagy kesobb ha nagy a haz es pl fozol, nem akarod hogy lab alatt legyen es leforrazd a forro levessel, addig berakod. Hasznalt tokeletes.

2019. febr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!