Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes 2 napos a kislányom....

1 hetes 2 napos a kislányom. Mikor vihetem ki a legkorabban kisebb sétára?

Figyelt kérdés

Szerintetek mindenképp 4 hetes kora után?

A levegőztetéshez 2 napja kezdtem szoktatni, pár percig mindössze persze.


2019. febr. 17. 15:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Már régen kivihetted volna. Amúgy is szép tavaszias idő van, már nem is a jeges szelek fújnak, mint pár hete, hogy óvni kéne valamitől.
2019. febr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha eddig nem vitted, akkor kezdheted mondjuk holnap, ráadásul már szép idő van, no nem mintha a hidegtől baja lenne, ha nincsen extrém szél. Nyilván nem reggel hatkor, de holnap délelőtt, vagy a déli órákban, ahogy tetszik, már mehettek is egy sétára, jót fog neki tenni a friss levegő.
2019. febr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő válaszokat! Holnap elmegyünk sétálni!😊
2019. febr. 17. 18:02
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz, nyugodtan kiviheted már a babát. Nekem anyukám azt mesélte, hogy amikor én voltam baba, 6 hetes kor előtt nem ajánlották kivinni a babákat. (30 éves vagyok) Gondolom sok friss anyukát összezavar az anyukája, mert nekik még mást tanácsoltak. Idős védőnőről, gyerekorvosról is el tudom képzelni, hogy ilyet tanácsol. Modernebb szemlélet szerint jobb a baba immunrendszerének, ha piciként is kiviszik.
2019. febr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én 11 naposan mentem vele a nagyért az oviba, a mamik meg ott sápítoztak az utcán, hogy korai még. Előtte is voltam kint vele, csak akkor az udvaron.
2019. febr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!