Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Káros lehet egy 8 hónapos...

Káros lehet egy 8 hónapos babának, ha néhány órára bekapcsoljuk nála a VAPE elektromos szúnyogírtót?

Figyelt kérdés
Ha ez nem jó, mit ajánlanátok és kb mibe kerül? (Ne írjátok a szúnyoghálót, mert pl. a kölcsönkapott balatoni nyaralóra nem húzhatok fel egy hosszú hétvégére szúnyoghálót! )
2010. júl. 1. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem árt.Ma vettünk egy szúnyogriasztót,Chicco.Bababoltban árulják,legalábbis itt Pécsen.Ez kültéri,de 25nm-ig bent is használható.4390ft.Azt hiszem 1000 órát bír.Babakocsira is rátűzhető,hanghullámokkal tartja távol a szúnyogokat és egyéb vérszívókat,semmilyen vegyszert nem tartalmaz,ki sem kell szellőztetni utána a szobát.Ma próbáljuk ki először,úgyhogy még nem tudom,mennyire hatásos.Újszülöttkortól használható.
2010. júl. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok.Van még a babymoov éjszakai fény szúnyogriasztóval,4000ft körüli az ára,ez elektromos,állandóan a konnektorban kell tartani,itt azt mondták,hogy elég újkeletű és már rendeltek,de még nem érkezett meg az országba.Azért más városban megkérdezheted,mert lehet,h csak Pécsen nincs.Neten is rendelhető.
2010. júl. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
a wape-nek van elvileg valami új, préselt homoktechnológiás eljárással készült vegyszer nélküli változata, nem tudom tényleg vegyzser nélkül-e de annak érdemesebb utánanézi, mint az eredeti vegyszeres változatnak
2010. júl. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi.
2010. júl. 1. 20:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Én a szoba másik felébe bedugtam azt a préselt homokosat, babám mellett meg egy "sípolós" van. Nagyon megcsípték a szúnyogok, hólyagos lett 1-2 csípés, ezért vettem a homokosat is, mert az a "sípolós" nem sokat ér (régen kaptuk, nem tudom milyen). 5 hós, úgy sajnáltam szegényt.
2010. júl. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nálunk minden este majdnem be van dugva.
2010. júl. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nálunk is be vape-s van, a gyerektől legtávolabbi sarokban.
2010. júl. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi is holnap indulunk Lipótra de én is fogom használni,mert rengeteg a szúnyog.
2010. júl. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem árt többet mint egy légfrissítő, vagy mondjuk a hideg zsíroldó párája. Több baj van, ha összemarják a szúnyogok és fertőzöttre vakarja. Szóval szerintem használd nyugodtan, mi is két éve használjuk, és nem bántam meg.
2010. júl. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Raid night&day a préselt homoktechnológiás, oldószer-mentes, ezt lehet használni a baba szobájában (dokink javasolta!!!)
2010. júl. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!