Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg olyan felháborító...

Tényleg olyan felháborító dolog hogy 11 hónapos babát röntgezni?

Figyelt kérdés
Ortopédus adot beutalót röntgenre mert a babámnak van egy kitüremkedés a gerincében ilyen pukli szerűség.És elvi6tük röntgenre és lejártak a földporáig miért kell ilyen picit röntgenezni és mellényt sem adtak rá.
2019. febr. 21. 15:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapot voltam koraszülött babáimmal pic osztályon. Nekik csak par tüdőröntgen kellett, mert enyhe lefolyású tüdőgyulladásuk volt. De a szobatarsam kisfiának 21 tüdőröntgent csináltak egy hónap alatt.

Nem jó kedvükből, a gyerek élete volt a tét, legmellett kapott, több helyen szívták a folyadékot le stb. Ők is aggódtak, de azt mondták az,orvosok, hogy nem lesz baj, gondoljanak arra, hogy 1 mellkas ct 20 tüdőröntgennel ér fel és bizony van, amikor arra is szükség van ilyen pici babáknál is, pl ha tüdőlebeny kivételre van szükség, mert nem tudják a tüdőgyulladást visszaszorítani.

2019. febr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
82%
Miert lenne 10ezer az ultrahang? Az ortopédorvosnál van ultrahang a rendelőjében és ultrahangoz is. 6 hetesen pl csípőszűrést végez INGYEN ultrahanggal ha SZTKba mész. Nyilván okkal kért röntgent. Hogy mire gondoltak röntgenesek? Jó az anyjukba nem küldheted őket, de azt mondhatod, nincs orvos feltüntetve, nála tessék reklamálni, orvosnak meg szólnék röntgenasszisztens üzeni hogy....
2019. febr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A fiamat 5 naposan röntgeneztek függesztett tartásban, vagyis a karjainál fogva lógattam a gép előtt (rajtam volt csak ólomköpeny). Senki nem szólt le, hogy miért vagyunk ott, ha a doki kérte, hát kérte.
2019. febr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!