Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altassam napközben 5...

Hogyan altassam napközben 5 hónapos babámat?

Figyelt kérdés

Az éjszakákat végig alussza már az elejétől kezdve. De a napközbeni alvasok egyre rosszabbak. Fáradt, nyűgös, de nem akar aludni. Eddig ha kajával vittük aludni el aludt. De ez egy hónapig ment. A mostani altatasok úgy néznek ki, hogy eszik, iszik, eszik, iszik..közben megy a hiszti.


Nagyon nehéz el altatni. Ha mindenki itthon van nem is hajlandó csak a nappaliban aludni. Születése óta csak éjjel alszik a kis agyában, nappal nem. Viszont ki van alakítva egy nyugodt szoba, ahol tud jókat is aludni.


Már egyáltalán nem tudom mivel, hogy próbálkozzak.


Minden ötletet, tapasztalatot szívesen fogadok!


2019. febr. 22. 08:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy számít-e, de két hetes kora óta tápszeres.
2019. febr. 22. 08:58
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk ebben a korban a hinta volt a nyerő.
2019. febr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Teljes besötétítést próbáltátok? Vannak babák, akik csak éjszakai körülmények között tudnak nappal elaludni.
2019. febr. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, van hintánk ki is fogjuk próbálni.

Igen, próbáltuk a sötétítést is :( olyan mintha sajnálná az időt az alvásra.

2019. febr. 22. 09:07
 5/7 Hovarju ***** válasza:

Tedd babakocsiba és vidd el sétálni, vagy autóba és menj vele egy kört.

A sógornőmnek bevált. :-)

2019. febr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kizarolag a babakocsiban tologatva ( seta kozben) aludt a babam.

És mivel az alvással fejlődik az idegrendszere, nekem fontosabb volt ez , ezért elvittem napi kétszer minimum 1 órát. A főzés megvár, csak legyen értelmes a gyerekem, nem?

2019. febr. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

- babakocsiban, vagy hintaban ringatva

- hordozva szoptatos fotelben, vagy gimnasztikai labdan pattogva

- mellefekve

- feher zajt kapcsolva

- popot paskolva vagy hatat simogatva


En hordoztam es vagy gimnasztikai labdan pattogva elringattam, aztan atultem vele a szoptatos fotelbe, vagy mellefekudtem az agyon, de utobbinal mar elmult 1 eves. Probaltam persze a kisagyban altatast, de ahogy letettem 5-20 percen belul nyugosen ebredt, ha egyaltalan elaludt. Rajtam viszont 2-3 orat.

2019. febr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!