Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melamin tányérba éreztem és...

Melamin tányérba éreztem és mikróztam a kislányom! Nem tudtam hogy nem mikrózható és hogy mérgező. Mennyi kárt tettem ezzel a kislanyomnak? 😪

Figyelt kérdés
2019. febr. 22. 09:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nincs fent a számuk.

Csak a 104.

Most kajak akkora a baj hogy hívjam ki a mentőket a kislanyomnak?

Így is az egész életemet végig idegeskedem.

2019. febr. 22. 14:12
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Le pontozhatsz minket. De legalább a gyerekorvost megkérdezhetnéd. Mi nem fogjuk azt mondani hogy minden oke, ha mi magunk se tudjuk okozhat e bajt. Ha nem okoz bajt akkor legkozelebb jobban figyelsz miben melegítesz neki enni. De becsülettel mond el mennyiszer melegítettél benne neki enni
2019. febr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Jó, akkor belinkelem, mert életképtelen vagy:


[link]


Pontozd le ezt is. Szívesen amúgy.

2019. febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

13-as , neeeeeeeeem jo !

Hát fel kell neki hívni , és ide kell írni a konkrét választ!

Megint egy észlény aki gyereket nevel…

2019. febr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
De miért vettél neki ilyet?! Én fatálakat/tányérokat használtam a babáknak
2019. febr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

egyelőre nincsenek pontos adatok arra vonatkozóan, milyen hatással van az egészségünkre a melamin, az előzetes vizsgálatok szerint a vegyület növelheti a vesekövek kialakulási esélyét gyerekeknél és felnőtteknél egyaránt.


Az, hogy egyéni esetben ez mit okozhat, eltérő, mert minden szervezet más tűrőképességgel rendelkezik.


Ha nagyon aggódsz, csinaltass vérkepet és jelezd, hogy mit keressenek.

Ja és ha már: ne mikrózd neki az ételt, az legalább annyira nem jó. Károsítja az ételben levő aminosav profilt. Haszontalanabb lesz a tápértéke.

2019. febr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!