Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet baja attól, hogy nem...

Lehet baja attól, hogy nem forraltam fel a babavizet?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, a babavizet azért hívják annak, mert felbontás után 1 napig nem kell forralni. Viszont ma este vettem észre, hogy ennek a palackjára az volt írva, hogy csecsemőknek forraljuk fel. Néhány kiskanállal kapott belőle, 11 hetes.


(Tudom, megoszlanak erről a vélemények, kérlek, ne olyat válaszoljatok, hogy ekkora gyereknek csak anyatej kell. Neki jól esett. Köszönöm.)


2010. júl. 1. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Adhatsz a babának vizet az anyatej mellett ha látod,hogy van rá igénye,főleg ilyen nagy melegben.

Én nem forralom a babavizet,igaz csak Jana babyt adok neki.

2010. júl. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Néhány kiskanálnyitól szerintem nem lesz baja, de máskor figyelj jobban (ezt gondolom tök felesleges volt hozzátennem :DDDD).
2010. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az egyszeri alkalom nem okoz bajt.
2010. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb babavizet 24 óra elteltével forralni kell. De amúgy nem hinném, hogy baja lesz tőle. Viszont azért extra pont jár, hogy adsz Neki vizet, ilyen melegben kell is Neki, nem elég az anyatej (persze, ha nem kér, nem kell lenyomni a torkán :)), és hogy kiskanállal, és nem cumisüvegből! Mindenre szépen odafigyelsz, ez most elkerülte a figyelmed, de nem lesz gond. Jó babázást!
2010. júl. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2010. júl. 1. 22:07
 6/7 Nikcsi ***** válasza:
100%
Ugyan :) Nekem volt ugy hogy a parom vigyazott a gyerekekre es elfelejtette felforralni a tapszerhez valo vizet neki es ugy keverte be. Semmi bajuk nem lett. Ne aggodj.
2010. júl. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle baja. Én egyáltalán nem szoktam felforralni soha, mármint ha lejárt az egy nap és semmi baja nincs a babának.
2010. júl. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!