Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi az esélye hogy terhes...

Mennyi az esélye hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
nem akarok negativ kommenteket tudom idióta voltam és bánom is 2 hónap után lefeküdtem a baratommal és belém élvezett 2szer de azthittem van gumi rajta de nem volt.1napja késik.És az a baj tőle nem kérhetnék segitséget vagy hogy álljon mellettem ugyanis ő nem szeretett csak azért volt velem hogy csak megfektessen .Azóta már van baratnője 2nap mulva lett is rá amikor szakitottunk szóval nagyon tanácstalan vagyok.és ha mégis az vagyok hogy mondjam el a szüleimnek 17éves vagyok.Nemis tudtak arról a fiúrol nem mertem elmondani nekik nagyon szigorúak és nemtudom mit tegyek...
2019. febr. 22. 17:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Először csinálsz tesztet amikor már kimutatja. (Nem tudom mikor volt az eset.) Aztán ha pozitív, elmondod a szüleidnek. Utána elmentek abortuszra, 30K-ért ki is kapják. Ha rendbe jöttél mész és tökönrúgod a csávót. Többet nem csinálsz hülyeséget. Ez lenne a legjobb forgatókönyv...
2019. febr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Osztom az első véleményét. Hidd el, ha most szólsz a szüleidnek, akkor még tudnak segíteni, és kevesebb problémád lesz belőle, mint később.
2019. febr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A fentieken kívül csak annyit, ez a fiú felelőssége is!

Anyagilag és erkölcsileg is felelős!

Ami téged illet: remélem tanultál belőle!

A kérdésre a válasz: van rá esély. 50%

2019. febr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%
1es, hányinger ahogy egy életről beszélsz.. "ki is kapják oszt kész".
2019. febr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom. Vegyél terhességi teszteket (a rossmannos x-epil nagyon olcsó) és tesztelj reggel első vizeletbol.

Rajta van pontosan hányadik naptól mutatja ki. Ez a legbiztosabb szerintem.

Esély sajnos van rá, de reméljük nem vagy terhes.

Ha az vagy, akkor azonnal szólj a szüleidnek. Mivel nem vagy 18 muszáj leszel.

A csávó meg fossa magát bokaig

2019. febr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Remélem a pasi sünt fog szarni minden este!

Te ebből most tanulj,máskor bizonyosodj meg róla,hogy van e gumi vagy sem.

Hatalmas esély van rá,hogy most terhes vagy de ha mást nem,az abortusz árát verd le rajta.Gondolom megtartani úgysem fogod.

Menj el vegyél egy tesztet és ha jó kapcsolatban van a szüleiddel mondd el nekik.Egyedül ne állj neki ezt megoldani

2019. febr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi hogy én tuti elmondanám a mostani párjának.
2019. febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
39%

Sajnálom az egészet tényleg :( igazi gyökér a fickó. Viszont ne x epilt vegyél, hanem intimed tesztet ugyanannyiba kerül és kimutatja hamarabb. (nekem az x epil 4-5 nap késésnél mutatott vmit)

1 essel értek egyet

2019. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem érezted, hogy van-e rajta gumi, vagy sem, nem érezted, hogy benned ment el?....Menj nőgyógyászhoz mielőbb.
2019. febr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget és a tanácsot!..
2019. febr. 22. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!