Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy 6 hetes...

Miért van az, hogy 6 hetes babám állandóan csak jobbra tartja a fejét? Mintha a másik irányba nem is fordulna neki.

Figyelt kérdés
Pár napja altatom csak háton,eddig az oldalán aludt,és mindig a jobb oldalán. Most ha a hátára fektetem,akkor is elfordítja a fejét jobbra,és sose fordítja se balra se előre. Ha elfordítom neki,akkor sír,és visszafordítja. Teljesen más lett azon az oldalon a füle is már.
2019. febr. 23. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

Lehet,h feszes az izomzata a nyakánál. Próbáld meg a bal oldalára fektetni és támaszd meg vmivel a hátát. Én sokáig nem mertem a hátán altatni a babám,mert volt,h álmában is bukott. Felváltva fektettem egyszer a jobb,egyszer a bal oldalára.

Neked is így kellett volna az elejétől. Említsd meg a gyerekorvosnak,vagy a védőnőnek,de a legjobb lenne,ha megnézetnéd egy Dévény terapeutával.

2019. febr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy az első irta. Az en gyermekemnek feszes volt a nyaka. Több jellemző tunete is volt, egyik hogy nem tudta letenni a fejet egyik iranyba fordulva hason. Masik, hanyatt fektetve enyhe c betu alakja volt a tartasanak (a gercince nem egyenesen hanem kicsit hajlitva volt) es egyik mellből szopott, mert a masik fele kényelmetlen volt neki fordulni. Csak egyik iranyba fordult at hatrol hasra (ez mar kesobb volt nyilvan) Par alkalom Deveny utan helyrejott plusz mi tornaztattuk. (de ezt is gyogytornasz mutatta meg es o javasolta, szoval caak ugy nem alltam vna neki sajatmagam)
2019. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!