Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még mitől lehet, hogy a...

Még mitől lehet, hogy a babámnak véres a széklete, a tiéteknek volt ilyen, ha igen mi okozta, milyen vizsgálatokon voltatok?

Figyelt kérdés

Most lesz 3 hónapos és már 1 hónapja nyákos,véres a széklete. Nem az az erős piros,hanem a nyák pirosabbá vált. Volt vizsgálaton,székletében kimutatták a vért, az UH semmi rendelleneset nem mutatott, azt mondták, hogy 90% hogy allergiás valószínűleg a tejfehérjére. Nem ehetek se tejet,se sajtot,vajat,tehát tertermékeket. Én szoptatom is, de nagy részben tápszerre szorul. Felírtak neki Milumil allergén mentes tápszert tejfehérje allergiás csecsemőknek valót, én meg nem eszem tejtermékeket azóta hogy kiderült, de mégis ugyanolyan a széklete. Egyébként semmi baja, szépen gyarapszik, nem fáj semmije. Nem értem, nagyon elkeserítő. Már azt sem tudom mit egyek,meg mit nem,nem merek lassan már semmit sem enni, mert lehet másra allergiás.


Vissza fogunk menni az orvoshoz, jövő hétre van időpont,de féleg hogy komolyabb dolog is kiderül. Mire számíthatunk? Be kell feküdni majd a kórházba?



2019. febr. 25. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mióta nem eszel ilyesmit? 4-6 hétig is eltarthat amig kiürül a szervezetéből. Addig pedig lehet véres a széklete.
2019. febr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Enyém laktóz érzékeny, attól volt ilyen neki.
2019. febr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Közel 4 hete nem eszek teejalapúakat. Az igaz, hogy ettem már péksütit azóta,mákosat és diósat,nem tudom ez mennyire számít.
2019. febr. 25. 16:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha laktózmentes a süti akkor nem baj...
2019. febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogyan írta az előző. Ha laktózmentes nem gond, de ha nem az akkor a széklete attól is lehet véres. Sajnos ezt nagyon szigorúan be kell tartani. Sok baba 1 éves kora körül kinövi ezt, de addig sajnos ki kell tartanod, pontosabban ha addig szoptatsz persze.
2019. febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy ilyenkor be van gyulladva a bele és azért véres? Amolyan hurut-féle? Érdekes, hogy az allergiától véres a széklet.
2019. febr. 27. 11:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi most vagyunk ugyanebben a helyzetben. Mikor múlt el végül? Már nagyon kivagyok idegileg emiatt 😔
2021. ápr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!