Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Őrületesen hasfájós babával...

Őrületesen hasfájós babával mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

2 hónapos lesz. Hetek óta ordít evés közben, után.

Nem használ neki a Grape Water, se az Espumisan csepp, se a Mecsek tea. Úgy érzem kezdek megőrülni. Már minden nap migrénes fejfájásom van tőle olyan hangerővel üvölt. Hiába teszem hasra simogatom, masszírozom, meleget teszek a hasára, semmi nem használ. Csak üvölt és üvölt...

Az elején anyatejjel etettem, attól is üvöltött, utána elapadt a tejem, Beba Opti Pro Start HA t adtam attól is, utána Milupát, de semmi nem segít. Vettem neki ringatós pihenő széket az se nyugtatja meg. Szerintem a szomszédok azt hiszik hogy nyúzom a gyereket. Már teljesen be van rekedve a sok ordítástól. Egyszerűen semmit nem tudok tőle csinálni megőrülök. Utána annyira elfárad a sírásba hogy csak rángatózik. Szinte majd elájul. Már a saját gondolatomat nem hallom nem bírok gondolkodni sem az állandó sírástól... Mit csináljak már hogy enyhítsem a hasfájását? Apa az ország másik végén dolgozik nem jön csak 1 hét múlva addig egyedül vagyok vele. Segítsetek kinek mi vált be. A védőnő azt mondja ez normális dolog hogy fáj a hasa. De ennyire...?!? Köszönöm


2019. febr. 25. 20:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hasi ultrahangot...
2019. febr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

A csendes refluxnak épp az a lényege, hogy NINCS külső, látható tünete, azaz ahogy írtam, nem bufizik, nem bukik a baba... eppen ezert "csendes", azaz nem feltűnő. Így kb csak orvos tudja diagnosztizálni.


Ha ennyire emelgeti a lábát, akkor nem szeles? Megkönnyebbül ha kijön a puki? Mert ha igen, akkor próbáld meg a szélcső használatát (csak néhányszor egy nap), vagy pedig hőmérőzd meg, az az inger is gyakran kihozza a pukit/kakit.


Illetve most eszembe jutott meg egy dolog: a PORSZÍVÓ!!

nagyon szeretik még a hangját, nem vicc :) ha nem akarsz hajnali 3-kor porszívót kapcsolni, akkor játszd le Youtube-rol. Beírod, hogy Vacuum cleaner baby, kiad egymillió találatot... Van 8 órás verzió is, nálunk voot hogy az ment fel éjszaka. : D egy próbát megér.


Es oldalra fektesd, úgy könnyebben pukiznak.

Ennyi jut eszembe..:)

2019. febr. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Pont ezt akartam írni hogy mikor már végképp nem bírom, akkor elkezdek porszívózni... Arra megnyugszik kicsit, de nem csinálhatom egész nap.

Pukizik megkönnyebbül, de utána pár perc múlva megint ordít..

Van szélcső, az sem használ sajnos.

2019. febr. 26. 11:05
 14/17 anonim ***** válasza:

Azért az furcsa,hogy evés közben is sír.


Lehet,jobban jársz,ha elviszed egy gasztrós dokihoz!

2019. febr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Próbáljarok eljutni gasztoenterológushoz minél hamarabb.

Nálunk is volt ilyen baj,gyermekorvos,védőnő szerint normális volt...meg elmúlik.

Tejmentes diéta sokat javított a helyzeten,nekünk a neocate tápszer hozott megoldást.

Van,akinek a pepti vagy a pregomin.

Ezeket is sűríteni kellett,pont a csendes reflux miatt.

2019. febr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Vidd el orvoshoz. Hidd el, nem rosszból tanácsoltam, és nemcsak én. Mi is voltunk a babámmal. Egy ultrahangtól semmi baja nem lesz. Ha mégsem reflux, az is kiderülhet, hogy esetleg van-e más probléma (persze nem kell rögtön rosszra gondolni!) Ha pedig tényleg csak hasfájás, arra is tud tanácsot adni vagy gyógyszert ajánlani. Ráadásul te is megnyugszol kicsit. Kitartás!
2019. febr. 27. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm szépen mindenkinek!!
2019. febr. 28. 04:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!