Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9/10honapos maszo babaval...

9/10honapos maszo babaval milyen kinti programot lehet csinalni nyaron?

Figyelt kérdés
Marmint pl vinni ki pledet jatekokkal? Bar arrol is lemaszhat a piszkos foldre
2019. febr. 26. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Igen, én mindig kivittem egy pokrócra, persze le tud mászni, de ha játszol vele, akkor azért tudod terelgetni közben. A játszótérre is vittük hintázni, a játszóházat olyan 11-12 hónaposan kezdtük, ekkor még nem járt, de a járássegitökkel gyorsan tudott haladni.
2019. febr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 piroska és a farkas ***** válasza:
84%
Ha van kertetek, érdemes akàr egy nagyobb, műanyag jàrókàt beszerezni, jàtszàs közben, ha elalszik, alhat a jó levegőn :). De lehet venni kismedencét is, vagy beülős hintàt...
2019. febr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 piroska és a farkas ***** válasza:
80%
Mondjuk nem mintha a pokrócon nem alhatna :), de azért mégis megvan az az előnye, h nem kell mindig ott lenni. Nekem volt egy 3 évesem a kicsi mellett, úgyh néha hasznos volt, h elléphettem, bàr a jàrókàból kinyúlva is legelte néha a füvet...
2019. febr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én engedtem mászni mindenhol. Volt nálam palackban víz, meg tudtam mosni a kezét. Figyeltem, hogy ne egyen meg semmit.

10 hónapos korában már naponta a játszón voltunk. Homokozott, csúszdáztunk, kavicsban játszott.

Egy 10 hós pokrócon már nem nagyon marad meg.

Mondjuk az első gyerkőcöm rajta maradt mert félt a fűtől😊

2019. febr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van fű akkor szerintem ha lemászik a pokrócól sincs semmi baj.Legalábbis én is hagytam had barangolja be a kertet.Figyelt az ember, hogy ne vegyen a szájába semmit aztán had szóljon:)Nagyon jókat tudott utána aludni.
2019. febr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a hasznos valaszokat, de a jatszon a homokot nem eszik meg? Az en fiam mindent a szajaba vesz. Cumit adhatok neki de az barmikor kieshet a szajabol
2019. febr. 26. 16:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Előfordult, hogy, megette a homokot, de mivel nem túl jó az íze, ha jól emlékszem csak egyszer harapott bele egy nagyot.
2019. febr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!