Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valóban ha valaki terhes,...

Valóban ha valaki terhes, akkor a méh szája fent van, olyannyira h épp hogy el éri, vagy nem is éri el?

Figyelt kérdés
Ellenkező vagy megegyező tapasztalatokra lennék kíváncsi aki már ki próbálta, én egyenlőre csak olvastam hogy elvileg ha terhes az ember a hüvely jelentősen melegebb, a nyálka hártya vastagabb, a méhed a ciklos előtt lent kellene hogy legyen de terheseg esetén fel húzódik 6 és 6 cm felé, emelett a méh száj zárt és a méh kemény... Valakinek van ebben tapasztalata?

2019. febr. 26. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem szoktam skha vizsgálni magam, arra van az orvos. Ha terhesség megállapítására kérdezed, akkor annyiban tudok segíteni, hogy pont 4 hetesen voltam, amikor meg kellett volna jönnie, akkor a dokim ultrahanggal látott valamit, de azt mondta, hogy ebből még bármi lehet. Azóta 5 éves lesz a bármim :) Viszont nem hiszem, hogy fizikáliasan ezt az elején meg lehet állapítani, akkor azt mondta volna.
2019. febr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!