Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran adtok babátokna...

Milyen gyakran adtok babátoknak túrórúdit?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
2-3 naponta. 13 hónapos.
2010. júl. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Korábban szinte naponta kapott egyet, (12-15 hónapos kora közt), mostanában heti 2-3 db max. (most 19 hónapos).
2010. júl. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
két naponta, néha három. Mindjárt egy éves lesz:) Persze a csokit leszedem, úgy kapja meg.
2010. júl. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. A csokit én is mindig leszedem (néha-néha egy picit hagyok rajta neki). Valaki már megfeddett emiatt, hogy miért szedem le? Azért, mert a fogait nem hagyja rendesen megmosni, a csoki pedig benne marad neki. :(
2010. júl. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A csokit én is leszedem neki.Én most kezdtem el nála bevezetni a tejterméket 1évesen(csecsemőkori ekcéma miatt)1hete adok neki rúdit,most eljutottunk odáig,hogy már egy kis pöttyös rúdit oda merek neki adni:)Imádja:)
2010. júl. 2. 13:23
 6/9 anonim ***** válasza:
És milyen igaza van! :) Finom is. :) És jó kis fehérjeforrás... Jó találmány ez a Túró Rudi :)
2010. júl. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Soha nem szedtem le neki a csokit, azzal finom. 1 éves kora körül naponta kapta, most 15 hónapos, egyik nap tejszelet, másik nap rudi, 3 nap puding vagy krémtúró vagy joghurt, minden nap más. 1 évesen nagy kedvence volt a fekete erdő torta, cukrászdába mindig elsétáltunk egy egész szeletet bevágott finom tejszínhabosan készítik. Fagyit is adhatsz a nagy melegekben, olyan aranyosak ahogy próbálják nyalni mint a nagyok, lànyomon folyik végig mindenhol de nem lehet tőle elvenni ordít érte!
2010. júl. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is 2-3 naponta adok a 11 hónapos lányomnak.
2010. júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16 hós, szinte naponta kap egyet. Gyakran az az uzsi, vagy joghurt. Vagy az ebéd utáni desszert.
2010. júl. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!