Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tanítsam meg 1 éves...

Hogyan tanítsam meg 1 éves babámat egyedül elaludni?

Figyelt kérdés
Nagyon hasfájós volt picinek, csak babakocsiban ringatva aludt el. Most ölben alszik, én ringatom napközben, este néha a férjem is segít. De van, hogy így is fél/háromnegyed óra az altatás. Nem nagyon bírom már, mert 11 kiló. Viszont ha beteszem a kiságyba ott nem alszik el. Játszik egy ideig, aztán üvölt. Sírni meg nem akarom sokáig hagyni. De örökké ringatni sem megy. Mit tegyek???

2019. márc. 1. 22:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%

Most az a nagyobb baj, hogy sokáig tart, vagy, hogy nehéz a gyerek...? Mert szerintem fél óra igazán nem sok, egy baba ezzel jár, el kell fogadni. Majd lesz még jobb is. Az enyém 2 éves, még mindig a karomban alszik el, van, hogy 5 perc alatt, van, hogy jóval több. Ez van. Ráfektetem egy párnára a karomban, miközben én ülök, egyáltalán nem nehéz, nem szükséges erőt kifejteni ahhoz, hogy megtartsam.


Tudod, van amelyik gyerek gond nélkül elalszik a kiságyban, a másik meg akkor sem, ha fejre állsz. Már ugye, ha nem akarod sírni hagyni, ahogyan írtad. Egyébként jól teszed. Bőgve elaludni neki sem egy nagy élmény...

2019. márc. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tulajdonképpen mindenkinek igaza van valamiben. Nem, sírni nem akarom hagyni sokáig semmiképpen és azt is tudom, hogy most még rám van szüksége! De a nyáron külön szobát kap, gondoltam összekötöm a kettőt. De akkor még marad egy ideig a ringatás, aztán valahogy apránként átszokatjuk a szobájába. Talán őszre már megy az elalvás egyedül is. Csak mindenkitől azt kapom, hogy miért nem alszik már el egyedül!!!
2019. márc. 2. 16:17
 13/13 anonim ***** válasza:
83%

Miért nem alszik egyedül...

Az én lányom 4,5 éves, esti mese után meg picit beszélgetünk és ott ülök az ágya mellett amíg elalszik. És akkor mi van, ő így szereti. Miért kéne mindent egyedül csinálnia egy gyereknek.

2019. márc. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!