Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert ezt a hozzáállást nézik le?

Miert ezt a hozzáállást nézik le?

Figyelt kérdés
10 honapos a fiam, es nekem az a normalis , h velem/ velünk van! Mar többször lekezelő stílusban beszeltek rólam a baratnoim, h ez nem normalis , h en nem teszem le a gyereket sehova, mert menni kell szórakozni , es ezzel csak azt érem el, h depressziós leszek, ok idegösszeomlást kaptak 3 hónap után , szét estek a fáradságtol! Stb stb . En nem szeretném , h egy ekkora baba , hanyodna csak azert , h mi mulatkazzunk stb! Nekem az a normalis h ha megyunk valahova visszük magunkkal ! Egyáltalán nem ment tönkre a hazas életünk sem, sem semmi! Nem ertem , h lassan az a szaranya ! Aki nem adja bolcsibe es nem hagyja folyton q nagyszülőkre , bebysittere!! Miert??
2019. márc. 3. 09:25
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
33%
10 hónaposan már kellene egyedül is hagynod. Nem a tulajdonod, hanem önálló emberke. Ha ennyire magadhoz szoktatod, az nem csak neked, de a babádnak is rossz. Nem tud önálló lenni.
2019. márc. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
10 honapos önálló ?? 😃jol van akkor 🤣!
2019. márc. 3. 09:32
 3/33 anonim ***** válasza:
25%

Igen, önálló.

Mert lehetőség: vagy maradsz otthon a kis seggeden, vagy másra hagyod, amíg szórakozol.

2019. márc. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
53%
Csak rossz ismerőseid vannak.
2019. márc. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
89%
Jesszus. Szerintem az ismerőseiddel van a baj. Mármint abban az értelemben, hogy ezért lenéznek. Mindenki úgy neveli a gyerekét ahogy akarja, mert igenis a gyereknek is vannak igényei és nem minden baba bírja ha magára hagyják a szülei. És nem, ez nem kizárólag szoktatás kérdése. Ettől még nem leszel szaranya.
2019. márc. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
97%

Ha neked így a jó, így csináld, ha másnak meg az a jó, hogy otthagyja a nagyszülőknél, akkor úgy csinálja.

Ettől még egyikőtök sem lesz sz*r anya.

2019. márc. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Először is el kell dönteni, hogy Te neveled a gyereked, a barátnőid, vagy a nagyátlag közvélemény.
2019. márc. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Egyik baratnomnek szerintem az a baja , hogy a férje tőlem ra kérdezett ,hogy nekünk is kell segítség? Mert nekik takaritot kellett felvenni , es anyós , is folyton ott van! Mondtam neki , h en megoldom mindent , nekem bele fér de lehet , h azert mert aránylag jo baba a fiam es ugy is szoktattam, h tok jol el van ha porszivozok , főzök ott van mellettem nezi mosolyog! Ezután köztük lett egy vita , h miert nem tudja a barátnőm is ezt igy csinalni , gondolom ezért haragszik most 🤨😒😒
2019. márc. 3. 09:48
 9/33 A kérdező kommentje:
En sose szóltam le egyiket sem! Nekik az a normalis , h nyaron ott hagytak a 2 hos babát , h fesztiválra menjenek, az o bajuk engem nem érdekelt , akkor is ki voltam nézve , h en nem hagyom a picit!!
2019. márc. 3. 09:51
 10/33 anonim ***** válasza:
67%

Nyilván minden élethelyzet más, ahhoz kell elveket gyártani.

A te esetedhez, szerintem te a másik véglete vagy az általad említetteknek, általában a végletek ritkán jók és üdvözítőek. És így van a két véglet képviselői a másikat sz.r anyázzák le. Majd meglátod mi lesz az eredménye ennek a te végletes hozzáállásodnak.

A másik dologhoz, én nem tartom, tartottam helyesnek sosem gyereket, babát citálni felnőtt programokhoz amennyiben volt/ lett volna más lehetőség. Pláne csak azért, hogy önfényezéssel, elmondhassam én magamnak szültem, nem bízom egy percet se másra, mindent megoldok magam. Én meg inkább a játszótéren hagytam édesanyámmal, vagy szerveztem nekik gyerekprogramot, amíg intéztem a dolgaimat, bevásároltam, szórakoztam...de ezt is mindenki úgy csinálja ahogy akarja és ahogy az neki belefér.

2019. márc. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!