Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislànyom koraszülött, most 3...

Kislànyom koraszülött, most 3 hónapos, tàpszeres. Nehezen alszik el, mièrt?

Figyelt kérdés
Kb.4 hete nem akar aludni este 7-8 utàn, nyugtalan, nyűgös ès torka szakadtàból üvölt több órán keresztül. Volt olyan is hogy nappal keveset aludt, gondoltuk úgy este fog biztos, de nem. Ötletek? Tapasztalatok? Nem hasfàjós!

2018. okt. 24. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Vége a “beetetős” időszaknak amikor csak eszik-alszik. Vlsz túl sok neki az inger nap közben (minél kevesebbet alszik nappal annál nehezebben alszik el este), többet nézelődik már és nehezebben dolgozza fel az agya a látottakat. Ha korababa akkor különösen, nekik méginkább éretlen az idegrendszerük. Ez ilyen sajnos, túl kell vészelni. Este lágy fény, csend, minél kevesebb inger segítHET. Nálunk nem sokat segített... :) (28 hétre születtek a fiaim)
2018. okt. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt,a nap közben kiegyensúlyozott, mosolygós kislányom minden este 8-10-ig ordìtott. De mint akit nyúznak. Mindent kipróbáltunk, semmi nem segìtett, csak az idő. Két hónapos kora után rövidült az esti műsor, három hónaposan már nem csinálta minden este, négy hónaposan hagyta el teljesen.

Tudom, hogy nagyon nehéz, de próbáljátok átvészelni valahogy. Én mindig arra gondoltam, hogy minden perc ordìtással egy perccel közelebb kerülünk az elalváshoz.

2018. okt. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Huuu.. Nálunk ez 5hetesen kezdődött és 9hetes koráig tartott.

2ora üvöltés volt minden este kB 10ig utána bealudt.

Azóta sem tudom mi volt. Nem a hasa fájt mert akkor másképp sírt. Próbáltam többet altatni nappal vagy előbbre hozni esti alvást hátha túl fáradt és azért sír de nem használt. Több séta és hordozas kezdett el használni.

2018. okt. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt . Minden áldott este. 3.5 honapos kora körül egyszer csak abba maradt. Kipróbáltunk mindent nem használt semmi csak a türelem. Kitartás el fog múlni.
2018. okt. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!