Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozón kendőt használók, mi...

Hordozón kendőt használók, mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Ilyet vettem: [link]

2 hónapos a kislányom. Használhatom. Ma próbáltam volna. 1 perc múlva sírni kezdett.


2010. júl. 2. 15:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!Én 4 hetes korától használok kendőt (amazonas kötőset),mert nekem is hasfájós volt és nagyon sok gondunk volt a szopival! :( Én belekötöttem először 10 percre rá aludt és 3,5 szunyált rajtam az amúgy 3* 20 percet alvó lányom!4 hetesen!Én akkor szerettem bele e kendőbe,mert utána olyan kis nyugodt békés volt,mert kialudta magát!Csak ha magadra kötöd,a lényeg hogy nagyon szoros legyen (nekik az ad biztinságot és ne lesz bajuk nyugi)és járkálj vele,vagy mint kicsi korunkban játszottuk azt az utánlépéses ugrándozást...csak gyengébben!Nálunk eleinte rádió szólt és én szinte táncoltam,nagyon szerette!Most 7,5 hós,és kb 6 hós korától ha meglátja majd kiugrik a bőréből! :)

Pedig én terhesség alatt annyira ellene voltam,én nem leszek ilyen hippi anya...és úgy megszerettem,hogy az valami hihetetlen!Az biztos hogy a második babámat,elejétől kezdve hordozni fogom....Sok szerencsét és az a fontos hogy szoros legyen,mert nekik a testközelség mindig biztonságot ad!ÉS ha járkálsz teljesen úgy érzi majd mintha újra pocaklakó lenne! :)

2010. júl. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én nem igazán látom át a képet, hogy ez a kendő tulajdonképpen alkalmas-e arra, hogy a babát fektetve belerakd, ha nem akkor meg ültetve még 2 hónaposnak nem alkalmas, hiszen a kis háta nagyon megterhelődne. Nekünk is Nandu kendőnk volt, a kislányommal nagyon jó szolgálatot tett, mert egyszerűen nem maradt benne a babakocsiban, és cicitől se nagyon lehetett elválsztani, így annak idején ha mentünk valahova, fektetve belerakta, és simán tudott még szopizni is sétálás közben. Mi csak 6 hó körülig tudtuk használni, mert akkor már 12 kg volt a lányom, és nemnagyon bírtam el. Szerencsére utána már ültetve a babakocsiban is megmaradt rövid ideig, így ha a boltba mentünk csak akkor kellett használni, mert olyan szuper a boltunk, hogy egy babakocsit nem lehet betuszkolni az ajtón, így vagy kint hagyod a gyereket--- amit ugye nem teszel meg--- vagy cipeled bent kosarastól, mindestől.
2010. júl. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!