Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdett el 1x aludni...

Mikor kezdett el 1x aludni napközben a kisbabátok?

Figyelt kérdés
A kislányom 16 hónapos, 3 napja képtelenség elaltatni ebéd után. 8 hónapos kora óta 2x aludt napközben. Lehet, hogy mostantól már csak 1x fog aludni? Nem korai ez?
2010. júl. 2. 15:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
1 évesen kezdett el napi egyszer aludni. De azért sokáig nyűgös volt délelőtt, amíg át nem esett a holtponton, de elaltatni nem lehetett. Éjjel előtte is utána is jól aludt. Talán 1,5 éves korától alszik 8-ig reggel, előtte már 6-kor kukorékolt.
2010. júl. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Most 1 éves, pár napja 1x alszik 2,5 órát. Éjjel kb. 9 órát alszik. (azért néha hajnalban felébred, kap tejcsit és visszaalszik)
2010. júl. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
13 hónaposan,2 órát alszik napközben este hamarább kidől és reggel 8 ig alszik! Hát nembánom, amikor kétszer aludt a második alvás délután fél 4 kor volt 5ig fél hatig és akkor nem tudtam 10 nél előbb elaltatni.
2010. júl. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Kislányom 8 hónapos kora óta egyszer alszik napközben 2,5 órát. Este 8-tól reggel 7-ig. Azóta egyszer kel hajnal 5-kor inni, és alszik is tovább.

Azelőtt csak este 10-kor feküdt le, kb.3-4-szer kelt, napközben 2*20 percet aludt.

Szóval nálunk javult a helyzet.

2010. júl. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Kislányom 11 hónapos kora óta egyszer alszik nappal. Az éjszakát 2 hónapos kora óta átalussza. Csak annyi változott, hogy nem kétszer 1,5-2 órát alszik, hanem egyszer 3 órát, ebéd után.
2010. júl. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Az én kislányom kb. 15 hónapos kora óta alszik egyszer. pár hétig volt egy átmeneti időszak, amikor hol egyszer, hol kétszer aludt. De amikor észrevettem, hogy a két alvás már sok neki (nem tudtam délután egyeszerűen elaltatni vagy nagyon kitolódott az esti elalvás), akkor tudatosan figyeltem rá, hogy a délelőttöt húzzuk ki valahogy (főleg játszóterezéssel, könyvolvasással) és akkor déli ebéd után rögtön alvás. Erre beálltunk, így jobban is tervezhető az életünk.
2010. júl. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Jövőhéten lessz 1 éves és 1 hete alszik csal 1x napközben.

Szerintem nem korai. Ők tudják, hogy mennyi alvás kell nekik. Nálunk is ez volt. Képtelenség volt délutánonként elaltatni. Nálunk nőtt az éjszakai alvás hossza is. Elöttem este 9-től reggel 7-ig aludt ált. Most este fél 9-től reggel 8-fél 9-ig.

2010. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kb. 10 hós korától alszik csak 1-szer napközben. Nálunk így az éjszakai alvás is meghosszabbodott picit, de csak 1 órával kel később. Viszont ha fárasztó volt neki az előző nap (mert mondjuk kirándulni voltunk) akkor van, hogy 9-10-ig is alszik. Egyébként általában 8-kor kel reggelente.
2010. júl. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem korai, sőt. Átlag 1 évesen szoknak át az egy alvásra, lányom 10 hósan már csak 1X aludt, és azóta is csak 1X, ebéd után alszik. 2 éves.
2010. júl. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kb 13-14 hós koràtól fekszik le ebéd után, több alvás nincs. Egyszerre 3-4 órát alszik. Este 9-10 között fekszik le és reggel 8-ig alszik. Most 20 hós.
2010. júl. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!