Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelenka bírja legtovább?

Melyik pelenka bírja legtovább?

Figyelt kérdés
4hós,6kilós babám este 10-11órát alszik egyben, ez idő alatt ugye nincs pelenkacsere,de így reggelre teljesen átázik,átöltözéssel kell kezdeni.pampers-t használunk. De a dm-es is ilyen volt. A libero jobban bírja vagy pampers -ből is van több féle?

2019. márc. 4. 06:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Libero comfort


Pampers nrancs színű fabatkát sem ér

Premiumcare nagyon. jó, de nem bir el annyi pisit..

Plusz a lányomnak ilyenkor még sárga anyatejes folyós széklete volt.. A háta közepére került belőle..

2019. márc. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Active dry-t nem próbaltam


Libero newborn sem bír annyit

Formára külsre ugyanolyan. De a belseje más

Első

2019. márc. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

A pampers premium care kibirja a fiamon az ejszakat. Szinten 4 honapos, 7 kg felett van es este kb 7-tol 5-ig nem kell cserelnem a pelenkat, pedig o meg eszik is ejszaka kozepen egyszer. (Azert nem cserelek ejjeli eteteskor, mert az etetes vegere mar visszaalszik, elotte meg ejjel nem siratom a pelenkacserel.)

A 3-as meretet hasznalja belole.

Igazabol sok pelenkat nem probaltam ki, ezen kivul meg ket fajtat es napkozben tokeletesek, de ejjel ennyit nem birtak ki.

2019. márc. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%

Rossmann babydream bírja

Nekünk semmi más nem vált be

2019. márc. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Amit próbáltam:Pampers,Libero,Rossmanos,Tescos.Ezek közül a Libero tartotta legjobban a pisit. Most is ezt használom, nagyjából este 9től(fürdés utántól) reggel fél 9ig(reggeli utáni) van rajta folyamatosan, eddig nem jött ki. Viszont nem mindegy a méret, mert Liberoban mikor átázott a pelus, gondoltam hogy méretcsere kellene (cseréltem) és utánna megint jó lett.
2019. márc. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Mi még 2est használunk 6,2 kg most mertem,szóval lehetne a 3as,de a dereka olyan kis vékony,( hosszú,vékony baba) hogy lehet lötyögne rajta. Dm-es is átázik, akkor még a rossmanost, liberót kipróbáljuk.
2019. márc. 4. 07:03
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj, ha nem bírja a pelenka, az az első hogy méretet váltasz. Nem a kiló számít.
2019. márc. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Pampers Active baby és én már 3-ast vennék neki.
2019. márc. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Akkor ejszakara probalj nagyobb meretet es huzd meg jobban a derekanal (nyilvan annyira, hogy ne szoritson.

A fiamnak hiaba nagyobb a sulya, megis sokaig kettes meretet hasznaltunk, mert hosszu es a feneke/dereka nem volt nagy. De ejszakara mar 3-ast adtam ra akkor is, mert hiaba allt jobban rajta a kettes, ilyen mennyisegu pisit mar nem birt el a kisebb meret.

2019. márc. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Pampers premium carert használunk, 7,5 kilosal, eleg vastag combosak, ezert 4es pelenkat. Egyszer sem folyt ki a pisi, pedig este 7tol reggel 7ig rajtuk van.
2019. márc. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!