Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Különleges, mégis vállalható...

Különleges, mégis vállalható lány neveket szeretnék kérni tőletek, mondanátok ötleteket?

Figyelt kérdés

Nagy gondolkodóba estem. Lassan el kéne dönteni, mi legyen a babánk neve, de egyszerűen nem jutok dűlőre. Mindenképpen valami ritkát szeretnék adni. Tetszenek a Nadin, Rubina (igaz utóbbit sokan leszavazták, mert hogy cigós. Szerintetek is ?)

Vagy például Fédra, Felicia, Rafaéla, Xénia, Petronella, Debóra stb... ilyesmikre gondoltam. :)

Kérlek, halmozzatok el! Köszi! :)


2019. márc. 11. 18:06
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
57%
Leona
2019. márc. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
46%

A Fédra nekem is nagyon tetszik.

Ami még nekem szép, különleges, de mégsem tucat, az a Titanilla. Van egy kedves és gyönyörű szép hölgy ismerősünk ezzel a névvel, Titinek és Nillànak becézik.

2019. márc. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
47%

Médea, Miléna, Alina, Helka, Hella, Száva, Szidónia, Pálma, Molli, Debóra, Dára

Ezeket én vállalhatónak tartom.

2019. márc. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
37%
Szonja :) Már nagyon régóta tetszik ez a név, szerintem ritka is.Esetleg Maja vagy Bori, de nyilván mindenkinek más az ízlése.
2019. márc. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
48%
Kedvenc lánynevem: Frida. Sajnos nagyon nem megy a vezetéknevünkhöz, így nem ezt kapta a lányunk, de ha tehettem volna, így neveztem volna el.
2019. márc. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
31%
Akik olyanokat írnak, hogy Médea vagy Fédra, nem gondolnak a negatív konnotációkra? Nekem már a Frida is meredek Bulgakov miatt, de a másik kettő, huh! :O :O
2019. márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
27%
Larina, Norina, Alina, Alinda, Etelka, Olga, Olívia, Eufrozina, Dalma, Regina, Alícia, Alízia, Ludovika
2019. márc. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
57%

16os, a leghalványabb fogalmuk sincsen, hogy Médea gyerekgyilkos volt. De a fenti felsorolásban bőven van bibliai k.ur.va és sok egyéb, amit biztosan nem adnék a gyerekemnek.



Amúgy meg mi az, hogy Dára? Az megvan, hogy mindenhol vissza fognak kérdezni, hogy "Sára?"


Na mindegy, ez a kérdés is csak arra jó, hogy mindenki lepontozza a másikat.

2019. márc. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
42%
Ivàna..duerintem nincs szebb mint a szlàvos hangzàsù nevek..
2019. márc. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
26%
Szidonia, Darinka, Ludovika, Daniella
2019. márc. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!