Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek történt már valami...

Akinek történt már valami baleset a babájával, hogy bírtátok?

Figyelt kérdés

A fél éves kislányom legurult az ágyról, kb. 30 cm magasról és “csak” a szőnyegre esett, semmi baja, az ijedtségtől sírt 2 percet majd molyosgott rám. Orvos is megnézte, nincs semmi baj. Én viszont azóta bőgök, ha csak eszembe jut, mindig úgy figyelek rá nem értem hogy történhetett. És akkor még nem is tud menni, mi lesz akkor :(


Az is nagyon megviselt, mikor az apukája véletlen beütötte a kis fejét.


Segítsetek, hogy lehet ezt kibírni anélkül, hogy burokban tartanám :(


2019. márc. 12. 17:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Reáisan nézve 30 centi magasról ha a szőnyegre esik a baba, semmi baja nem lesz, ahogyan növekszik folyton be fogja verni magát mindenhova, hozzá fogsz szokni, meg ahogy nőnek, egyre masszívabbnak tűnnek. Persze én is volt, hogy nagyon kiborultam, de akkor a másfél éves lányom egy zöldségreszelövel levágta az egész körmét és rohannunk kellett a sürgősségire. Az, hogy leesik az ágyról engem már nem igazán érdekel, persze 6 hónaposnál biztosan ijesztő.
2019. márc. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet őket folyton védeni, az én babáimmal is történtek ilyenek, pl az egyik épphogy elkezdett járni hanyatt vágódott, fejjel nekiesett egy asztal polcának (kiálló sarka van), semmi baja nem lett, viszont 3 hete simán elesett a szobában (5,5 éves), a könyökére, el is tört...

Balesetek törtènni fognak, ez van.

2019. márc. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek kiszámíthatatlan erre készülj. Nálunk is mostanában (6honapos) majdnem történt baleset. Készültem etetni, bele volt kötve a pihenőszékbe még jó hogy gyors a reflexem, es teljesen fekvő helyzetbe pihenőszékkel együtt bukott előre ahogy ült fel. Pedig mellettem volt csak elfordultam a tápért. Nem tudsz megelőzni minden balesetet de nagyon kell figyelni.
2019. márc. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az én gyerekem mikor elkezdett járni úgy esett el hogy agyrázkódása lett, hátul ütötte be a fejét. Sajnos nem lehet minden helyzetet elkerülni, de az a tuti ha földre teszed és nem az ágyon hagyod.

Én onnantól hogy össze vissza kezdett forogni a pelenkázón pekenkázás közbe, inkább a földön pelenkázom.

Csak azt tudod tenni hogy figyelsz rá, de nem lehet mindent elkerülni sajnos.

2019. márc. 13. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Én is a földön pelenkázom, és napközben ott is játszik, de most altatni/etetni készültem, ezért volt az ágyon.
2019. márc. 13. 05:23
 16/16 anonim ***** válasza:
2 hónaposan,eltört a babakocsi mózeskosárt tartó karja,ahogy mentünk le a lèpcsön,elengedte a kosarat,ès kiesett a lànyom.Azt hittem meghalt,mert meg se nyikkant pár pillanatig.De hál istennek,semmi baja nem lett,mire bementünk a kórhàzba,màr mosolygott.De nagy trauma volt,most 9 èves,de összeszorult a gyomrom...
2019. márc. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!