Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvás közben néna szörcsög a...

Alvás közben néna szörcsög a babám olyan mintha horkolna Ki tapasztalt mar ilyet?

Figyelt kérdés

5hónapos

Rendszeres orvosi vizsgálatokra járunk mert szívműtött baba

Az orvos azt mondta nembaj,de én mégis aggodom :(


2019. márc. 26. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Szívműtét nélkül is sok baba horkol.

Ha nem bízol az orvosotokban, akkor inkább váltsatok.

2019. márc. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Teljes mértékben bízom a kardiologusunkban :)

Csak nemtudom ez milyen gyakori a babáknál ezért ijedtem mert korábban ezt nem csinálta

2019. márc. 26. 18:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Fiam is horkol. Meg is lepődtem rajta, de a dokink szerint nem baj.
2019. márc. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Enyém is 5 hónapos. Gyakran horkol, szörcsög, pedig gyakran leszívjuk a váladékot.


A mi dokink szerint is rendben van.


Érthető, hogy jobban aggódsz érte, mivel szívbeteg szegényke.

2019. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Persze aggodok igy meg az elejen tulzottan de probalom higadtabban kezelni es nem stresszelni mindenen

Amugy nem szivbeteg😊 szivrendellenseggel szuletett mutottek és gyogyult ugyhogy mar nem szivbeteg csak szivgyogyitott baba

2019. márc. 26. 19:28
 6/7 anonim ***** válasza:

A gégefedő laza még és rezonál 😊

Én is utánakérdeztem 😂

2019. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahogy a 6-os írja. Nekem a védőnőm magyarázta el, mert rommá aggódtam magam, mert az én fiam meg koraszülött. Szóval gondolhatod mennyire voltam nyugodt.. :)

Aztán egyszer láttam egy dundi kisbabát aki pont úgy szörcsögött, mint a mi fiúnk. Na akkor megnyugodtam.


Elvileg 6 hónapos koruk körül kezd elmúlni. De nem egyik napról a másikra, hanem szép lassan.

2019. márc. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!