Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hisztis babánál megoldás...

Hisztis babánál megoldás lehet mondjuk egy fél napos bölcsi? Ott esetleg "rájön" hogy nem minden az övé?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Azért mert hisztis ne add bölcsibe, ezt neked kell megtanítani neki, és hidd el meg fogja tanulni. Minden gyereknek van ilyen korszaka, túl kell élni.
2010. júl. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
kicsit olyan érzésem van mintha a te problémád akarnád ezzel megoldani és nem az övét.te tuti jol éreznéd magad,szenvedjen más a hisztivel.Egyébként szerintem nem,de ha következetes vagy vele itthon is rá fog jönni.
2010. júl. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Bocs, de nekem az jön le, hogy nincs kedved kínlódni a gyerekeddel, oldja meg más a problémákat. Nem, nem megoldás a bölcsi. A megoldást neked kell megtalálnod, következetesen végigcsinálnod és elmúlik ez a korszak.
2010. júl. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok hozzászólni a bölcsis ötlethez,de azt tudom hogy az én babám amikor először került gyerektársaságba,nagyon nagy hisztiket csapott ha valamit elvettek tőle,és egy pár alkalom után "megszokta"hogy nem minden az övé és hogy lehet mással is játszani.
2010. júl. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

szerintem elég erre a játszótér, baba-mama kör, társaság, szomszéd gyerek, ha van. Ne vedd el a bölcsit a saját problémád miatt attól, akinek muszáj dolgoznia menni és nincs kire hagyja a kicsit.

Egyetértek azokkal, akik szerint ezt neked otthon kell megoldani.

2010. júl. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!