Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabával ti hogy mentek a...

Kisbabával ti hogy mentek a boltba ha a babakocsit a bolt előtt kell hagyni? 8 kg kislányom és ha a kezembe veszem, mire végzek a vásárlással majd megszakadok és alig tudok mozogni.

Figyelt kérdés
Hordozókendőt nem használok.
2019. ápr. 1. 06:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
87%

7 kg fölött már a hátadra kötheted a babát például egy mei tai-ba. Én a mei tai-ra esküszöm, nagyon kényelmes az anyának és a babának is. És mindkét kezed szabad, ráadásul a hátadon könnyebb a 8 kilót vinni úgy, hogy mellette szatyrokat viszel a kezedben.

Én rengeteget hordoztam a babáimat, imádták, én is imádtam. Annyira kényelmes, hogy a most 4 éves kislányom, ha beteg vagy extrán anyás, még most is felkéredzkedik a mei tai-ban a hátamra, mert úgy szinte eggyé válil velem.

2019. ápr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
32%
Azt írod, van hordozótok. Akaszd fel akár egy szatyorba/táskába rakva a vázra. Én ha nehezet kell vinni, akkor fogok egy vászontáskát, aminek hosszú füle van, és rákötöm a kocsi tolókarjára.
2019. ápr. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy érdemes itt feltenni ezt a kérdést! Köszönöm a segítséget!!
2019. ápr. 1. 09:49
 14/24 anonim ***** válasza:
41%
Hogyhogy nem lehet bevinni a babakocsit? Nem fért be az ajtón?
2019. ápr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Nem valami nagy bolt, zsúfolt is és elég jól tele szokott lenni. Ha beviszik a babakocsit nem lehet tőle férni. Így nem engedik.
2019. ápr. 1. 10:37
 16/24 anonim ***** válasza:
89%
En vagy olyan boltba megyek ahova be tudom tolni babakocsival vagy kint hagyom a babakocsit és kézben viszem be. ESETLEG mikor alszik a babakocsiban akkor be tolom a boltba, olyan helyre tolom ahol szemmel tudom tartani és gyorsan bevásárolok. Kint sosem hagynám!
2019. ápr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
83%
Barátnőm is mindig magára kötötte a babát. Baba előre és egy kisebb hátizsák hátra amibe pakolt. A keze mindig szabadon mozgott.
2019. ápr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó vagyok azt elfelejtettem írni, hogy igen nagyon nehéz kézben vinni 7700g Ő is de sosem bocsátanám meg magamnak ha valami történne vele.
2019. ápr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
44%

Azt ugye tudod, hogy ilyen nincs , hogy nem lehet bemenni babakocsival a boltba? Én biztos mennek a fogyasztóvédelemhez. Ez nem így működik, csak az a baj Magyarországon megfélemlítik az embereket , hihetetlen még mindig a kommunizmus hatása alatt élnek az emberek. Ez nekem olyan furcsa, külföldön élek, ha ilyen lenne olyan per lenne a bolt ellen, hogy örülnének ha annyival megússzák hogy csak bezáratják őket. Bár otthon faluban éltem és engem ott sem félemlített meg a boltos az biztos, ismerem a jogaimat.


Nyugodtan menj be, ha rád szólnak mondd hogy mész a fogyasztóvédelemhez. Meg szerinted mit csinálnak, kihívják a rendőröket hogy be mertél menni a babakocsival? Nem tudom miért hagyjátok ennyire elnyomni magatokat.

2019. ápr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
82%
Mi hétvégén vásárolunk, a kisboltban meg ismernek az eladók, simán hoznak nekem ki egy fél kiló kenyeret, meg öt kiflit. Barátkozz össze velük! Mióta jó idő van, a bolt előtt pletyiző nénikék összevesznek rajta, ki tologassa, mìg beugrok vásárolni. ;-)
2019. ápr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!