Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabával ti hogy mentek a...

Kisbabával ti hogy mentek a boltba ha a babakocsit a bolt előtt kell hagyni? 8 kg kislányom és ha a kezembe veszem, mire végzek a vásárlással majd megszakadok és alig tudok mozogni.

Figyelt kérdés
Hordozókendőt nem használok.
2019. ápr. 1. 06:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
90%

Csomó jó ötletet írtak, valamelyik biztos beválik, szerintem a hordozó a legjobb megoldás.

Egyébként már miért is kéne rohannia a fogyasztóvédelemhez...??! Sok helyre azért nem lehet bemenni babakocsival, mert egyszerűen be sem fér az ajtón! Akkor most minden alkalommal, ahányszor olyan helyen vásárolok, ahova nem tudom betolni a babakocsit, szaladnom kéne panaszkodni? Felénk speciel 2 olyan bolt van, ahol legalább 6-7 lépcsőfokon kell felmenni h bejuss a boltba, sőt ebből az egyik olyan hogy bemész és még lefelé is van lépcső.. Akinek pedig esetleg van ereje felcipelni a lépcsőn a babakocsit, az az ajtón továbbra sem fér be. A többi nagyobb bolt, az messzebb van, nagyon sokan idejárnak le és vagy gyerek nélkül oldják vagy magukra csatolják a gyereket. Ez van. És baromi szűkek a sorok közti folyosók is, 2 ember alig fér el egymás mellett, nem hogy babakocsival. Az esélytelen lenne. Egyszer vidéken voltunk rokonoknál és leszaladtunk a helyi kisboltba. Egy nő mindenáron betuszkolta a babakocsit a boltba, de úgy h alig fért be, a sorok között is sokszor levert dolgokat, mert szűk volt a hely. Utána úgy oldotta meg, h letette valamelyik sor elott keresztbe, lezárva ezzel az egesz forgalmat, majd mikor ra lett szólva még nekiállt feljebb. Nem minden foroghat a gyerek körül, el kell fogadni h sok olyan bolt van ugy kialakítva h nem bírsz babakocsival bemenni. De szerencsére számos olyan megoldás van, amivel meg lehet oldani a dolgot! Paroddal mesz, gyerek nélkül mesz stb.

2019. ápr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
16os.Természetesen a babát soha nem hagynám kint a bolt előtt, csak a babakocsit. Ilyen meg sem fordul a fejemben.
2019. ápr. 1. 13:45
 23/24 anonim ***** válasza:
67%
Nem arra gondoltam hogy kint hagyod. Én írtam, hogy nem hagynám kint. Mivel még most is sok olyan van aki kint hagyja a gyereket...
2019. ápr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
88%
Jesszus, a 19-hez hasonlóktól mentsen meg a sors... az ilyenek miatt terjedt el a “véranya/ősanya” kifejezés...
2019. ápr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!