Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most kapott először úgy...

Most kapott először úgy babakekszet a babám, hogy már 4 foga van! Hányás lett a vége! Olyan lelkifurdim van! Veletek is előfordult?

Figyelt kérdés
Eddig olyan szépen nyammogott rajta,nagyon szerette is!Viszont én hülye ma adtam neki és ott voltam én is a konyhában csak krumplit pucoltam!Hallom hogy nagyon köhög meg öklendezik!Akkor már tudtam hogy a fogaival már leharapja!De miért nem juttott hamarabb eszembe!Nagyon nagyon lelkifurdim van,mert ahogy meg kiszedtem a torkáról méág hányt is!Annyira sajnálom!Ezután majd megeszi még?
2010. júl. 4. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Lelkifurdi? Jézusom...
2010. júl. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne idegeskedj!!!! Nálunk nem egyszer fordult elő ilyen. Szeretné használni a kis fogait, csak még nem megy olyan profin :)

A kicsivel még nem volt ilyen, neki 3 foga van, 7 hós, és most adtam neki baba piskótát, meg kekszet. de ő is harapná már :)

2010. júl. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, ne legyen. :) Az én lányommal rengetegszer előfordul, hogy a kis mohósága miatt hányás a vége. Tegnap a sajtoskenyér jött vissza neki. :S Pedig már 1 éves - 8 foggal. Szerintem minden babával előfordul az ilyesmi. :)
2010. júl. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is pont ma adtam a 7 hónapos babámnak először babakekszet, hogy rágcsálja tízórai gyümi után, ott voltam vele. Tényleg ő is leharapott nagyobb darabokat, úgy halásztam ki a szájából, de cuki volt, hogy nem tudta, mit kezdjen a keksszel. Eddig mindig azt mondtuk, hogy ne vedd a szádba, most meg, hogy pont be kell tenni? Próbáltam mutatni neki, hogy nyammogja a 4 kis fogával, de hamar feladtam, mert folyamatosna nagyobb darabok törtek le. Ne legyen lekiismeret furdalásod, gondolom máskor már nem adod felügyelet nélkül ilyen picin. Én is csak azért voltam ilyen elővigyázatos most, mert kb. két hete banánt adtam neki, hogy kapirgassa a fogával, kis darabot letörtem neki, erre hirtelen beszippantotta az egészet. Szóval én már megjártam a darabka kajákkal....

Lesznek még ilyen mutatványok szerintem... :o)

2010. júl. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!