Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez normális egy 10 hónapos...

Ez normális egy 10 hónapos babanal?

Figyelt kérdés

Kisfiam sokszor a számat nézi, ha beszélek hozza. De érdekes, mert a szemünkbe is néz és keresi is a szemkontaktust.

Babakocsival ha viszem akkor is azt vettek eszre hogy nagyon megszeppen. Nézeget de nem úgy ahogy a többi gyereket láttam hogy szinte kiesik a kocsiból úgy nyomja ki magát.

Ez normális?

Meg ha a kezemben tartom akkor ram nem néz mondhatok akármit neki hanem a környezetet nézi vagy aki épp ott van velünk ot figyeli.


2019. ápr. 3. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

:DDDDDDDDDDDD Ez most komolyan ennyire aggaszt téged?

Szádat nézi = megfigyel, próbál utánozni

Nem esik ki a kocsiból = miért kéne?

Figyeli a környezetét = még jó, hogy figyeli az lenne baj ha nem. :D

2019. ápr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mit nézzen szerencsétlen amikor beszélsz, ha nem a szádat meg a szemedet?

Én nem láttam olyan gyereket, aki majd kiesik a babakocsiból, amikor sétáltatják.

Amikor a kezedben van, elég közel van hozzád, hogy nézne már téged? Nyilván a távolabb lévő környezetet figyelni inkább.

Kicsit túlgondolod ezt, ráérsz nagyon.

2019. ápr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Elárulom a felnőttek is a szádat, meg a szemedet figyelik beszéd közben, a csecsemők meg úgy tanulnak meg beszélni, hogy a szádat figyelik. Semmi baja a fiadnak.
2019. ápr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
10 honaposan ezek normalis dolgok.
2019. ápr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!