Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell tápszer mellett itatni a...

Kell tápszer mellett itatni a babákat?

Figyelt kérdés
Bután hangzik a kérdés, de ha szomjas lenne ugye inna? :D 11 hetes tápszeres babám egyáltalán nem akar inni. 4 óránként eszik, többször kínálom vízzel két evés között de nem hajlandó inni.
2019. ápr. 3. 16:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem kell. Az én kislányom is tápszeres, most kezdtük a hozzátáplálás, így evés után kap pár kortyot.
2019. ápr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Uhh! Látom kész háború tört ki. Nem ilyen szándékkal kérdeztem, a tapasztalatokra voltam kíváncsi. Igazából teát nem akarok neki adni, vízzel folyamatosan kínálom. Gondolom, ha igénye lenne rá, csak ráérezne, hogy ez neki jó.... Nem adom fel! ;) Köszönöm a válaszokat.
2019. ápr. 3. 19:47
 13/15 anonim ***** válasza:

"Úristen.. meghazudtolod a védőnőket és az orvosokat is... 💪"


A miénket ugyan nem. Neonatológus is, abszolút bízok benne.

(A tápszer összetétele pedig tény. ;))

2019. ápr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
23%
KELL!! Tápszerest föleg, de még egy szoptatott babának sem árt pár korty! Persze, mondják h a tej elsö része amit kisziv az hig és vizes,na de könyörgöm! Te mit szolnál ha csak 3-4 óránként ihatnál, amikor eszel is?? Minden kicsinek jol esik pár korty két evés között.föleg ha mondjuk sirt is, abban teljesen ki lehet tikkadni!! Nekem sirás után csak ugy szivták befele a vizet, utána nagyot sohajtottak mint aki azt mondja "huu de jol esett ez most"
2019. ápr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Én is azért próbálom itatni, hosszúnak gondolom a 4 órát, mindenféle folyadék nélkül. Legalább a száját átöblíteni....stb. Lehet hogy elég neki az az 1-2 korty ami a cumiból jön ilyenkor...
2019. ápr. 3. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!