Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet hogy 10 hós kis...

Mitől lehet hogy 10 hós kis fiam dörzsöli a szemét naponta többször is?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
esetleg szemüveg kellene neki?
2010. júl. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
allergia?
2010. júl. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát passzolom én is azért kérdezem , mert nem tudok mire gondolni

Lehet hogy fürdetőre Jonhson?

2010. júl. 4. 21:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető,az én gyerekorvosom szerint a johnsons nem igazán jó.De bejött a nyár lehet h valami fűfélére allergiás.
2010. júl. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És ha esetleg fű félére allergiás akkor mit tudok elenne tenni? Van rá valami gyógymód?
2010. júl. 4. 21:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Először tisztázni kellene melyikre allergiás(ha valóban az).Gyógymód van de ezt csak dokival tudod megbeszélni,tekintettel a baba korára.Egyébként nem beteg?(megfázás stb)Nekem akkor törölgette gyakran a zsemét vagy ha huzattól,széltől könnyezett.
2010. júl. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

AHA ÉRTEM

Nem semmi hátha nem áll fent

Ez most egy pár napja van hogy így dörzsöli.

Hát ő 10 hós

2010. júl. 4. 22:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, egyre azért nem gondoltatok: azért dörzsöli a pici szemét, mert álmos. Legalábbis nálunk így van :)))
2010. júl. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is először az alvás jutott eszembe, a szemüveg meg legkevésbé. :D

Nálunk is evidens, 10 hónapos, szemet dörzsöl, álmos. Még be is pirosodik a szeme alatt a bőr, hosszúkat pislog, aztán "leesik a feje", ráborul az ágyra. :D


Persze allergia is lehet, bár szerintem fűfélékre ilyen piciként nem jellemző. Ha fürdés közben-után dörzsöli, akkor lehet, hogy az nem tetszik neki (én babámnak ha belement a szemébe a j. fürdető, akkor sem volt semmi baja). Ha benn a szobában, ahol semmi növény nincs, és csak úgy elkezdi dörzsölni a szemét, az szerintem csakis álmosság lehet...

2010. júl. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!