Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek adjak 3 hónaposnak...

Szerintetek adjak 3 hónaposnak alma-barack ital?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ha tápszeres akkor is várd meg a kóstoltatással a 4 hónapot, nem bírja még a Picik emésztőrendszere.
2010. júl. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csak tápszeres
2010. júl. 4. 21:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért akarod már most adni? Várj még vele 1 hónapot, addig amúgy is tökéletesen elég nekik a tápi.
2010. júl. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egy picit adhatsz neki...de tényleg csak egy picit:)
2010. júl. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem
2010. júl. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem!

Forralt, lehűtött vizet maximum!

2010. júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tudom h nem szabadna vagyis sejtem de már annyira kostóltatnám,persze csak maximum az almaitalt...!

De akkor várok még vele:-)

2010. júl. 4. 21:20
 8/10 anonim ***** válasza:
9%
én adtam neki,semmi baja nem lett:)
2010. júl. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz, de hidd el, nincs még igénye sem rá, csak Te vagy türelmetlen, meg kiváncsi, hogy hogy fog reagálni rá:)

Nem kell vaskalaposan ragaszkodni a mai hozzátáplálási trendhez, de szerintem még várj vele egy kicsit.

2010. júl. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is izgatottan vártam a hozzátápit! :D De ne sürgesd, mert tök felesleges. Neki nem hiányzik, csak nekünk ilyen érdekes ez...

Én babám szopis (már 10 hónapos), 4 hónaposan adtam neki először, őszibarack bébiételt. 2-3 kanálkával adtam neki, ízlett, de nem adtam többet, aztán vártam, és végül 6 hónaposan kezdtük a ht-t, betartva a sorrendet, szép apránként bevezetve.

Megértelek, de ne sürgesd, mert a kicsi nincs rá felkészülve.

2010. júl. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!