Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Édesítőszeres ételt ehet egy...

Édesítőszeres ételt ehet egy közel 2 éves gyerek?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 17. 17:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
50%

2 évest nem tudok, 4 évesen lett cukorbeteg a kisfiam, és nem tiltották az edesitőszert. Azt mondták az egeres kisérlet butaság.

A természeteset meg egyáltalán nem sőt.

A kórházban a tea is édesítőszeres mert olcsóbb mint a cukor és azt kapott mindenki.


Szóval 4 évesnek mehet edesitő, ez tuti.

2019. ápr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem rendszeresen eszik az én kajámból,pláne nem egy neki valo adagot,de most nem tudtam elbújni mikor ettem :) köszönöm mindenkinek,továbbra is figyelek hogy ne kapjon ilyen ételt :)
2019. ápr. 17. 21:29
 13/22 anonim ***** válasza:
50%
Mamam cukorbeteg. Gyerekkoromban ettem a diabetikus lelvarbol, azokbol a sutikbol is amiket maganak csinalt. Meg elek.
2019. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
64%

" Mamam cukorbeteg. Gyerekkoromban ettem a diabetikus lelvarbol, azokbol a sutikbol is amiket maganak csinalt. Meg elek."


20 éve dohányzom. Még élek.


Ergo a dohányzás nem egészségtelen?

2019. ápr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Cukorbeteg gyereknél a kisebb rossz az édesítő.
2019. ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
31%

Elnézem apámat aki 5 éves kora ota cigizik és alkoholon kívül más folyadékot nem vesz magához, most 72 eves, autót vezet,szellemileg és fizikailag is teljesen ép, hordja a téglát, gerendát...

Van egy nagybátyám szintén zenész, 50 éve 160 kilósan zabál egy ágyban fekve soha életében nem dolgozott egy percet sem-makkegészséges, 80 éves, fizikai munkát nem csinal mert 20 evesen is megterhelő volt neki klotyora kimenni pisilni, inkább nem ivott hogy minel kevesebbet kelljen kijarnia viszont szellemileg teljesen ép.


Oké lehet nem egészséges, de hogy nem is egeszségtelen az biztos. Se a cigi, se az alkohol, és sport is felesleges ez tuti.


Ja és ezekkel szemben ott van a kisfiam aki 4 évesen kapott egy halálos gyógyithatatlan autoimmun betegséget, azt mondták orvosok jó esetben van 20 éve szövödménymentesen. Ja meg örüljek mert autoimmun betegség lehetne sclerosis is. S nem cigizett, még passzívan sem, sportolt egészségesen élt.

2019. ápr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
65%
14-es hol irtam hogy egeszseges? Az egeszseges es az egeszsegtelen kozott van par lepcso. A cukor egeszseges? Azt sem kene ennunk.
2019. ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
25%
Ja és egyszer dokinal volt egy 1-2 hónapos baba, tüdőrákkal, azon a heten ő volt a második. Pedig nem dohányoztak.
2019. ápr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
60%
16# te nem vagy normális...
2019. ápr. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Engem is érdekeltek a válaszok, mivel egyelőre nálunk cukor nincs is itthon megvásárolva... Én ir-es voltam, gdm-es vagyok, párom pedig átállt az édesítőkre (eritrit és stevia, időnként termékekben malitol található).

A kérdésem csak az lenne, hogy ha a babának nem jó, akkor a babának a pocakban miért volt jó? Mert így táplálkoztam, és mondták hogy így is kell ugye... a hasunkban még máshogy kapja meg az édesítőszereket? És szoptatás alatt mi a helyzet? (hamarosan megszülök. cukrot biztos nem engednek majd fogyasztani, gondolom..)

2019. ápr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!