Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabátok szokott a hátatok...

Kisbabátok szokott a hátatok mögé nézni és úgy mosolyogni mintha állna ott valaki?

Figyelt kérdés

Már számtalanszor megijesztett ezzel, azt hittem apa jött be a szobába és rá mosolyog, de senki nem volt a hátam mögött. Most is kiráz a hideg!

Nincs szemproblémája, egészséges baba, 7 hónapos most, de már volt, hogy 5 hósan is észrevettem ezt nála.


2010. júl. 5. 14:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ma a Fókuszban lesz erről műsor,mit látnak a picik.A keresztlányom születése óta nem marad meg anyukáméknál az egyik szobában.Mindig sírt,most meg mondani is tudja,hogy ő ott fél.Egyébként a kislányommal én is tapasztaltam ilyet,sőt jókat kacarászott és nézett össze-vissza.
2010. júl. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az én Fiamat (15 hós) is látogatja "valaki". Elég fura, az biztos. Régen kezdődött már, még az éjszakai szopik idején mosolygott, nevetgélt. Olykor a fejemet tolja el, mert takarom azt a valakit. Olyan, mint, amikor mi beszélünk Hozzá, kommunikál ezzel a valakivel. Amíg nem fél, nincs gond.
2010. júl. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Libabőrös az egész testem ahogy olvasom a soraitokat. Sajnos külföldön élek, nem tudom megnézni a műsort! Leírnátok majd, hogy miért van ez? Mamám 2 éve halt meg, sose féltem egyedül csak mióta ő halott, és valamiért mindgi ő jutott az eszembe, pont éjjel amikor szoptattam a lányom, nagyon szoktam félni. Ja és lányom nappal nézeget a hátam mögé....
2010. júl. 5. 15:10
 4/15 A kérdező kommentje:
Szerettem a mamámat, csak az utóbbi években elhanyagoltam mert 1000km-re éltünk egymástól. 7 évig nem estem teherbe, csak aztuán hogy mama és tata is meghalt, kislányom a tatus névnapján született. tiszta para vagyok!
2010. júl. 5. 15:13
 5/15 anonim ***** válasza:

Az én lányom a konyhában csinálja. Úgy 5-6 hónapos kora óta. Vigyorog, integet stb. Most 13 hónapos...mondtam a férjemnek, hogy tuti szellemet-angyalt vagy valamit tuti lát. Kiröhögött.

Nos utánajártam, és kiderült, hogy akiktől vettük a lakást a konyhában kapott szívinfarktust a férj és ott halt meg...egyébként pedig asztalos volt, aki a konyhaszekrényeket csinálta. Én meg azért szerettem bele a lakásba a jó elosztás után. :/

2010. júl. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem, ilyet soha nem csinál.
2010. júl. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
az én kisfiam sem csinált ilyesmit soha. Lérdezz meg szakembert, hogy mi lehet ez!
2010. júl. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ne foglalkozzatok ezzel, ők még anniyra tiszták, és nyitottak, hogy valóban láthatják a különféle entitásokat. Amíg barátságosak és nem félnek, addig ne is foglalkozzatok vele (vagy ha érdekel titeket is és szeretnétek, hogy megmaradjon ez a tulajdonság, akkor igen) ha fél, akkor van gáz...de a szellemvilág nem árthat, erősebbek vagyunk mi emberek :) csak a fő, hogy tényleg nem szabad félni, mert akkor csökken az energia szint és sebezhetőbbek vagyunk (lelkileg) a kedves kérdező pláne ne féljen, mert a kicsi reakcióiból ítélve,nem bántani mennek oda, ha valóban a nagyszülők azok, csak látogatni :)
2010. júl. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az én babám is csinált ilyeneket icipicinek is, akkor még csak nézte a nagy fehér falat a pelenkázó mögött, mintha lenne ott vlaki, és nem egyszer. Most is csinál néha ilyeneket, ahogy írtad, mintha a hátam mögött bohóckodnának neki: bármit csinálhatok nem engem néz, hanem elnéz mellettem és valóban már kommunikál. Most 7 hónapos.

Én is mondom ilyenkor a páromnak, hogy megint szellemet látott a fiunk, tudom, hogy ő csak nevet rajta, nem hisz az ilyenekben. Én nem félek tőle, és örülnék, ha tényleg így lenne, mert ha én hiszek is benne, úgy gondolom, hogy a nagymamám, aki pont 3 évvel a fiam születése előtt halt meg (azon drukkoltam, hogy ne várja meg az éjfelet, mert akor pont aznap lesz a szülinapja, mikor a mamám meghalt) és nagyon hiányzik még most is, szóval szeretném hinni, hogy ő vigyáz rá, és segít nekünk valahogy, és hogy vele kommunikál. Meg lehet, hogy a párom nagymamájával is... és én még azt gondolom bele ebbe az egészbe, hogy pont ők választották ki nekünk ezt a kis Csodát, és küldték le hozzánk 6 hónap várakozás után. Én ennyivel letudom, amíg tényleg nem fél a gyerkőc valamitől.

A tv-ben a multkor Soma mondta, hogy nemhiába nem emlékszünk az ilyen icipici korunkra: azért, hogy ne tudjuk elmondani később, kikkel találkoztunk.... Lehet benne valami :o))) Aki meg nem hisz benne, szíve joga.

2010. júl. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is ugyanezt csinálja!Biztos vagyok benne, hogy valamit vagy valakit néz..

Kiskoromban emlékszem mindig láttam nagymamáméknál egy fekete alakot, de SENKI nem hitte el nekem azt gondolták kitaláció.Aztán később tesóm kislányára vigyáztam néha,és Ő mondta hogy csak akkor alszik el, ha kiküldöm a bohócot a szobából.Kérdeztem,hogy hát nincs itt senki, hol a bohóc és konkrétan mutatott egy pontra hol van még a szemével is követte ahogy mozgott.Mondanom sem kell teljesen be voltam sz...va!

2010. júl. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!