Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabátok szokott a hátatok...

Kisbabátok szokott a hátatok mögé nézni és úgy mosolyogni mintha állna ott valaki?

Figyelt kérdés

Már számtalanszor megijesztett ezzel, azt hittem apa jött be a szobába és rá mosolyog, de senki nem volt a hátam mögött. Most is kiráz a hideg!

Nincs szemproblémája, egészséges baba, 7 hónapos most, de már volt, hogy 5 hósan is észrevettem ezt nála.


2010. júl. 5. 14:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%

Kedves kérdező! A mai fókuszt meg tudod nézni ha belépsz a műsor vége után a

[link]

oldalra. Én még csak most várom a babámat de nagyon durva! Tuti megnézem az esti műsort, mit mondanak az okosok...

2010. júl. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%
Első vagyok,bocsánat de a műsor az Aktívban volt.
2010. júl. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Egy kisbabának minden új, még egy 7 hónaposnak is. Ők teljesen másképp látják a világot, teljesen más nekik az érdekes illetve mosolygásra érdemes. Az én fiam legjobb barátja egy kék rúd, rendszeresen mosolyog rá.

Szellem lehet benne? :o

2010. júl. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a sok választ és a linket. én hiszek a szellemekben, mert volt személyes találkozásom velük.
2010. júl. 5. 22:09
 15/15 anonim ***** válasza:
komolyan? mi történt?
2010. júl. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!