Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 éves lányom iszonyatosan...

1,5 éves lányom iszonyatosan hisztis. Hogy kezejem?

Figyelt kérdés

Tapasztalt anyukak velemenye erdekelne.

Par hete tart ez a hiazti. Ha valami nem ugy van ahogy o akarja akkor elkezdi az orditast. Olyankor csapkod ,mar, csip foldhoz veri magat. Neha a fejet is a foldhoz veri, vagy hozzam vág valamit. Nem tudom, hogy kezeljem. Hiaba mondom neki, hogy nem szabad, egyszeruen csak idegesebb lesz. A ferjem ma a hisztizesnek betette a kisagyba , feloraig uvoltott. Aztan kivettem.Nem tudom ez jo modszer e? Sirni hagyni? Vag mit tegyunk vele?


2019. ápr. 20. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek idöszakok, mindig lesz ilyen. Nagyobbnak is. Elmúlik.
2019. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha hozzám vág valamit, egyszer szólok, hogy nem szabad, ha megint megcsinálja, akkor beteszem a kiságyba, de nem fél órára, hanem 2 percre, olyankor mindig bőg, tudja, hogy rosszat csinált.
2019. ápr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pont másfél éves a fiam,és nálunk szerencsére kis hisztik vannak többnyire. Nálam 2 dolog vált be. Az egyik,h nem foglalkozom a hisztivel,így nem tart tovább 1-2 percnél. Ilyenkor,ha mégjobban belelovalja magat,akkor felveszem,megnyugtatom. A másik praktikám a figyelem elterelés,ilyenkor nevetésbe fullad a hiszti.

A durva hisztik,pl.,h lefekszik es földbe veri a fejét,azok akkor vannak,ha fáradt.

És valójában nagyjából előre tudom,mitől szokott hisztizni,szóval inkább kerüljük ezeket a helyzeteket.

2019. ápr. 21. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a kicsi lányom akkor hisztis ha éhes vagy fáradt :D

első körben enni adok neki 90%ban ez segít :D

ha nem akkor megölelem csak figyelem elterelés

valami ami nem oda illik pl felkapod és feldobod

megöleled, nevetni kezdesz, utánozd, tapsolj hangosan, csupa olyan dolgot ami kizökkenti


a fiamnal kerülni kellet mert ha belekerült az minimum 2 óra volt mire megnyugodott. neki teljesen más technika vált be. ha nem sikerült kizökkenteni akkor le kellet ülni egymással szemben és mesélnem neki, nem érintethetem meg, semmi, csak szépen halkan meséltem, hálistennek nagyon ritkán volt ilyen...

2019. ápr. 21. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is kb 1 hónapja kezdődött a hiszti, hogyha valami nem úgy történik ahogy szeretné kitör a világháború:) Én sokszor eldobom az ékszíjat tőle.Olyan kis tündi bündi szófogadó lányka volt aztán most meg mintha mindennek az ellenkezőjét akarná mint én.

Amúgy nálunk az vált be, hogy elviszem egy másik helységbe mikor üvölt és megnyugtatom.Mondjuk csapkodni szokott valamit földhöz vágni, de nem nekem hanem csak úgy céltalanul.Addig míg lemegy róla magamhoz szorítom vagy megpróbálom megnevettetni,vicces pofát vágok vagy én is neki állok ,,hisztizni".Mindig más válik be.:) Próbáld kizökkentetni a hisztiből és a helyzetből úgy juttok túl a leggyorsabban rajta.Ne hagyd egyedül sírni a kiságyba.

2019. ápr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!