Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kétezik, hogy a saját babám...

Kétezik, hogy a saját babám nem szeret annyira, mint anyukámat?

Figyelt kérdés
Ha anyósnál van, sír. Átveszem, megnyugszik. Viszont anyukámnál mindig fordítva van. Nála nem sír, átveszem, sír.
2019. ápr. 23. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Erről eszembe jutott a mi történetünk :) anyukám nagyon sokat segített szülés után. Olyan 1-2 hónapos volt a kislányom amikor nagyon duzzogtam, hogy biztos jobban szereti őt mint engem mert én egyszerűen nem tudtam megnyugtatni csak sírt. Ez azért van mert nekik már volt gyerekük és tudják mi nyugtatja meg a babákat. De persze ez sem megy mindenkinek.

Néhány hónap múlva változni fog hidd el :)

2019. ápr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A nagyobb csinalta ezt, de elmult.

Most a kicsi forditva van, anyámnál sir, mindig at kell vegyem, mert nem tudja megnyugtatni.

2019. ápr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez nálunk is. A kislányom rajong anyukámért és az anyósomért, sokszor úgy érzem velük szívesebben van. Én úgy vagyok vele hogy legalább addig is nyugtom van. :D
2019. ápr. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3hónapos. Valahogy az anyóst nem bírja, csak anyukámat. Picit rosszul esett, tegnap a nagy rokonság előtt elkezdett sírni nálam.
2019. ápr. 23. 11:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, az édesanyja te vagy és ő tudja, érzi. Nálam is voltak hasonló esetek amikor kicsi volt, most örülnék ha lenne ilyen de most csak anyaaa anyaaa 😃 imádom, kis anyás lett. 2,5 éves.
2019. ápr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!