Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

11 hetes lányom nehezen alszik el, sírva ébred, nem köti le semmi, állandóan fogni kell, nincs jókedve, nem gügyög. Volt valaki így? Oltás óta ilyen, de biztos nincs összefüggés.

ápr. 23. 13:19  Privát üzenet  

A válaszok
Mikor kapta az oltást? Ha attól van, akkor pár nap és túl lesz rajta

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont ápr. 23. 13:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mult hét szerdán kapta. Az lemaradt, hogy a kezét is tördeli, csapkod is.

# 2/8Időpont ápr. 23. 13:30 Privát üzenet
11 hetes csecsemő, a kezet tördeli....Jaja, hihető.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont ápr. 23. 13:37 Privát üzenet

11 hetes és csapkod? Még a kezét is éppen felfedezte.

Amúgy az én 3 hósom is nehezen alszik el, tuti a frontok.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont ápr. 23. 13:38 Privát üzenet
Ugye vágod, hogy 11 hetesen a kézmozgásai csak alig akaratlagosak? Még tördelni se tudja, éppen csak megfogni. A csapkodni meg pláne nem tud, max kalimpál.

# 5/8Időpont ápr. 23. 13:40 Privát üzenet
Kezet tordeli 😂😂😂

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont ápr. 23. 13:52 Privát üzenet

Nem lehet, hogy éhes?

Azt ne várd, hogy bármi is "lekösse" még... gügyögnie sem kell még.

# 7/8Időpont ápr. 23. 16:41 Privát üzenet
Én lehet értem mit értesz kéztördelés alatt, az én lányom szopizásnál fogdossa állandóan egyik kezével a másikat, talán az hasonlíthat kéztördelésre. Ha erre gondolsz szerintem nincs jelentősége nagyon. Nem változott valami a környezetetekben, napirendben, ami megzavarhatta őt? Ha még nem próbáltad, akkor lehet érdemes lenne hordozni, hátha nyugodtabb lenne.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont ápr. 23. 18:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
3 hónapos babám állandóan át akar fordulni a hátáról a hasára. Nem megy neki, csak kicsit oldalra fordulva egy c alakot formáz a teste, és emiatt állandóan sír. Ez normális?
Szerdán át lett szúrva a fülem, most szombat van és szerda óta állandóan éhes vagyok. Van összefüggés a kettő között?
Normális az, hogy amikor megjön a menstruációm állandóan a szénsavas üdítőket kívánom, mint például kóla, fanta, sprite, tonic stb. De csak akkor. Mi lehet az összefüggés?
Epilepsziás vagyok, és állandóan fáj a fejem. Van összefüggés? Szedek gyógyszert (antiepileptikum), de még így is naponta fáj.
A terhességi vérvételen kimutatták, hogy vérszegény vagyok. Kaptam vastablettát. Amióta szedem azóta állandóan éhes vagyok, van összefüggés?
Tényleg igaz? A dokim szerint örüljek, hogy állandó hányingerem van, mert Czeizel E. szerint kisebb a vetélés esélye annál, aki állandóan rosszul van. De én nem értem, milyen...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!