Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, a babátok születése...

Anyukák, a babátok születése óta mennyit randiztok a férjetekkel? Van elég időtök egymásra kettesben?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam, hogyha majd megszületik a babánk, lenne hetente egy "randinapunk", pl elmegyünk vacsizni, moziba/színházba, borozgatni, vagy reggel egy brunchra, kávéra és sétálgatunk, kitalálunk 1-2 órás programokat, később akár 2-3 havonta lehetne egy pár napos wellness is.


Szerintetek ez működőképes lehet?



2019. ápr. 23. 14:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Elképzelésnek jó, de a változtatás jogát tartsd fent, hisz többé már nem csak ti ketten lesztek. Nekem pl.az egész napos gyerekzsivaj után nem lenne kedvem még puccbavágni magam, vadidegenektől duruzsolását hallgatni, csak mert épp "randinap" van.

Néha a kevesebb több, pl. otthon elterülni egy fárasztó nap után ketten.

2019. ápr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
67%
Kérdésem lenne a “mi csak itthon filmezünk” párokhoz: Nem féltek, hogy pár év múlva nem lesz egy közös élményetek sem az “emlékszel arra a filmre” kezdetűeken kívül? Otthoni filmezéshez ugyanúgy kiöltöztök, mintha kimennétek emberek közé, vagy marad ugyanaz a praktikus, elnyűhetetlem pamut otthoni ruha, amit napközben mindig viseltek? A párotoknak ŐSZINTÉN nincs rá igénye, hogy anyuka üzemmódon kívül másmilyennek is láthasson titeket? Vajon a férfiak egymás közt azt mesélik nagy lelkesen, hogy milyen filmet néztek összebújva, vagy..?
2019. ápr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
41%

22: mi pl. olyanok vagyunk, hogy mindketten rühellünk kiöltözni. Mindig is farmer-pólósok voltunk (esetemben nyilván karcsúsított, női póló), minden bajom van, ha fel kell vennem egy harisnyát, vagy magassarkút. A férjem így ismert meg, így szeretett belém, úgyhogy nem, nem igényli, hogy lásson kiöltözve. Én se izgulok a nyakkendőre vagy a zakóra. Voltunk már egyébként életünkben elegáns helyen, de nem nagyon hoz lázba az ilyesmi.

Ellenben szívesen kirándulunk, ketten is ezt tettük inkább, most már gyerekekkel együtt. Sok helyre megyünk, úgyhogy de, vannak közös élmények, csak nem feltétlenül kell hozzá kettesben lennünk. De amúgy kettesben is megyünk, majd, ha a kicsi már nem csak szopik. A nagy után is mentünk. De szerintem azt az 1 évet igazán ki lehet bírni.

2019. ápr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"Kérdésem lenne a “mi csak itthon filmezünk” párokhoz: Nem féltek, hogy pár év múlva nem lesz egy közös élményetek sem az “emlékszel arra a filmre” kezdetűeken kívül?"


Nem, nem félek, van 2 gyerekünk, és hétvégente, vagy délutánonként kimozdulunk velük csavarogni és élményeket gyűjteni. Kirándulni és nyaralni is velük járunk.


"Otthoni filmezéshez ugyanúgy kiöltöztök, mintha kimennétek emberek közé, vagy marad ugyanaz a praktikus, elnyűhetetlem pamut otthoni ruha, amit napközben mindig viseltek?"


Nem vagyunk kiöltözős fajták, ha kimozdulunk sem. Sportosan öltözöm, farmer, vagy cicanaci, sminkelek minden nap, tornázom, heti 2x hajat mosok, nem vagyok jetiszőrös, soha nem hordtam pamutmacinackót, de most őszintén, miben jobb egy vacsora valami puccos helyen, mások között, mint otthon kettesben?


"A párotoknak ŐSZINTÉN nincs rá igénye, hogy anyuka üzemmódon kívül másmilyennek is láthasson titeket?"


A párom nem az anyuka üzemmódot látja, és erről személyesen gondoskodom. Sosem vagyok leharcolt, vagy elhanyagolt. Elsösorban mindig a nőt látja bennem x év után is képzeld el, és csak utána az anyát.


"Vajon a férfiak egymás közt azt mesélik nagy lelkesen, hogy milyen filmet néztek összebújva, vagy..?"


Általában arról beszélnek, hogy mekkorát szexeltek éjjel, vagy már megint olyat főzött az asszony hogy csak na, vagy esetleg autószerelésről, vagy a saját kocsijukról, vagy a munkáról, autóstalálkozókról, vagy az érdeklődési köreikröl. A pasik nem lelkizősek, nem ugy beszélnek valamiről, mint a nők, szóval a kérdéaeid lényegtelenek. 2 ember nem azért marad együtt, mert minden héten 1x elmennek vacsizni, hanem mert szeretik egymást, és ez nem a randik számán mutatkozik meg.

Mi is elmászkálunk néha kettesben, de most inkább megéljük együtt a gyereknevelés szépségeit.

Hidd el, én biztos vagyok magamban, és esélyt sem adok arra, hogy igénytelennek és leharcoltnak tűnjek a párom előtt.

2019. ápr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam a kommenteket.


Mi pontosan így csináljuk, 7 hónapos a baba és mindezeknek is köszönhetően csodálatos a kapcsolatunk, ugyanúgy működünk szerelmes párként, mint előtte. Mi ugyan több napra még nem hagyjuk itt (az nekem nagyon sok lenne :) ), de hetente 1 alkalommal fél-egy napra igen, nagyi vigyáz rá, imádják egymást és semmiféle gondot nem okoz.


(Amíg anyatejes volt, fejtem le tejet és 1 étkezést adott neki cumisüvegből, ez 5-6 óra kimenőt jelentett)

2019. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

"Vajon a férfiak egymás közt azt mesélik nagy lelkesen, hogy milyen filmet néztek összebújva, vagy..?"


Nem, azt mesélik lelkesen, hogy milyen puccos ruhába öltöztem (az én férjem pl.pont leszrja a puccos ruhát, ami alatta van, az a lényeg😉), milyenre festettem a körmöm(ez még engem se érdekel🤣) milyen nyakláncot vettem fel(azt se tudja, hogy vannak nyakláncaim), szóval beszédtémának marad a szex, a kaja és a mit néztünk!

És még mindig nem arról van szó, hogy soha nem megyünk kiöltözős helyre, vagy vacsorázni, csupán csak nem igényeljük ezt heti szinten! Nem csak anyuka nem igényli, hanem apuka sem! Még mielőtt belekötnél ebbe is(különben nem csináltunk volna 3 gyereket is... 🤣)

2019. ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!