Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért fesziti magát?

Miért fesziti magát?

Figyelt kérdés

Sziasztok

7hónapos babám néha hátra fele fesziti a felső testét!(olyan mintha nyújtózkodna)!

Mitől lehet?

Más babája is csinál ilyet?

Amúgy mindig jókedvű (kivéve ha elfarad)!

És nagyon sokmindent csinál mar (forog minden irányba, kúszik,mászik,ül, feláll,mindent megfog,kézből kézbe,kézből szájba veszik a targyakat,eldobja a dolgokat,csapkod)!

Neurologusnal 2x voltunk vele (más okbol) De ott mindent rendbe talaltak,devenyeshez is jártunk mert kötött volt az izomzata!

De ezt a hatra feszítést most kezdte el csinalni

Leginkább amikor hisztizik!

Vagy nem akar valamit pl etetőszekbe lenni,


2019. ápr. 24. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak ellenkezik, így vezeti le a feszültséget.
2019. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont azért csinálja mert nem tetszik neki az adott helyzet. Az én lányom is ezt csinálja ha pl nem akar kézben lenni van nem akar a babakocsiba ülni
2019. ápr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is feszíti magát a mai napig ha valami olyan történik ami számára kellemetlen, amit utál,nem akar csinálni.Még jó darabig befeszít.Sőt:)Még csak akkor fog igazán mikor úgy istenigazán rájön, hogy ő is akarhat valamit:D
2019. ápr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hiszti. Az enyém is ezt csinálja miközben hanyatt dobja magát.
2019. ápr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Remelem hamar kinövi 😂

2019. ápr. 25. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!