Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Miket tanult meg tőletek először babátok?

Ilyenre gondolok,mint az integetés, vagy bármi apróság.pl Enyém még nincs fél éves,de ha kérek tőle babapuszit és tartom az arcom, kapok egy kis nyalást,és utána vigyorogva várja a reakciómat 😊 de más ilyesmi nincs még.

Keress kérdéseket hasonló témákban: baba, utánzás, tanulás, integetés, fejlődés

ápr. 28. 15:39  Privát üzenet  

A válaszok
Nem tanítottam be ilyesmikre, mint egy állatot. Ha trükköket akarsz neki tanítani, akkor vegyél kutyát!

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont ápr. 28. 18:22 Privát üzenet

Komolyan arra tanítod a gyereket, hogy nyalogassa az arcodat?! Fúj!

8 hónaposan integetett és puszit küldött, 10 hónaposan tapsolt, 11 hónaposan mondott egy csomó állathangot, most 16 hónapos, tudja a testrészeit, bármit megért és használ kb 50 szót.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont ápr. 28. 20:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És akkor ezt mind a szomszédtól tanulta? Mert ezek szerinti te nem "tanitod be semmire"?

# 3/8Időpont ápr. 29. 04:40 Privát üzenet
Nem én írtam a második válszt. (Első vagyok.) De a véleményem továbbra is fenntartom. Tanítsd értelmes dolgokra. Én az öcsémmel játszottam ezt nyolc évesen, de azóta már agyban továbbfejlődtem...

# 4/8Időpont ápr. 29. 14:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De én olyan dolgokra gondoltam mint, ami a 2. válaszban is van. Ha a puszi adás trükk akkor az integetés és puszi küldés nem az?? érdekes

# 5/8Időpont ápr. 29. 15:38 Privát üzenet
Mondtam egy szóval akár, hogy az nem az? Inkább jártál volna iskolába gyerekcsinálás helyett, akkor most menne a szövegértés.

# 6/8Időpont ápr. 30. 16:42 Privát üzenet
Nem értem komolyan az embereket..most minek kell szerencsétlent cseszegetni? Feltett egy teljesen értelmes kérdést puszta kíváncsiságból, plusz elmondta, hogy a gyereke mit csinál...Erre egy normális választ sem vagytok képesek kipréselni magatokból..de az offolás egyből megy. Egy szó sem volt arról, hogy úgy idomítaná, mint egy kutyát..az anyja basszus..TANÍTANI próbálja. Ez a dolga mellesleg. Örülhet a gyerek, hogy játszik vele és szereti.

A válasz 36%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont ápr. 30. 21:12 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Pedig amit művel, az pontosan a gyerek idomítása. Lehet szépíteni, de akkor is így van.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont ápr. 30. 22:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hány éves korotokban éreztétek először azt, hogy az életetek senki mástól nem függ, csakis tőletek?
Ha találkoztok valakivel tőletek is azt kérdezik először, hogy mit dolgozol és mennyi a fizetésed?
Ti mennyi ideje edzettetek, mikor először megkérdezte tőletek valaki, hogy gyúrtok-e?
Üdvözlök Mindenkit. Azt szeretném tőletek megkérdezni hogy a C+E kategória előtt érdemes e először páv 3 vizsgával kezdeni? Mert ha esetleg alkalmatlan lennék akkor nem bukok el...
Tőletek megkérdezte az orvos hogy megtartjátok e a babát amikor először mentetek hozzá?
Ma voltunk együtt a párommal és először kezdtünk bele a baba projektbe. Szeretném töletek megkérdezni hogy mikor teszteljek először?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!