Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket tanult meg tőletek...

Miket tanult meg tőletek először babátok?

Figyelt kérdés
Ilyenre gondolok,mint az integetés, vagy bármi apróság.pl Enyém még nincs fél éves,de ha kérek tőle babapuszit és tartom az arcom, kapok egy kis nyalást,és utána vigyorogva várja a reakciómat 😊 de más ilyesmi nincs még.

2019. ápr. 28. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tanítottam be ilyesmikre, mint egy állatot. Ha trükköket akarsz neki tanítani, akkor vegyél kutyát!
2019. ápr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Komolyan arra tanítod a gyereket, hogy nyalogassa az arcodat?! Fúj!


8 hónaposan integetett és puszit küldött, 10 hónaposan tapsolt, 11 hónaposan mondott egy csomó állathangot, most 16 hónapos, tudja a testrészeit, bármit megért és használ kb 50 szót.

2019. ápr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És akkor ezt mind a szomszédtól tanulta? Mert ezek szerinti te nem "tanitod be semmire"?
2019. ápr. 29. 04:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem én írtam a második válszt. (Első vagyok.) De a véleményem továbbra is fenntartom. Tanítsd értelmes dolgokra. Én az öcsémmel játszottam ezt nyolc évesen, de azóta már agyban továbbfejlődtem...
2019. ápr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De én olyan dolgokra gondoltam mint, ami a 2. válaszban is van. Ha a puszi adás trükk akkor az integetés és puszi küldés nem az?? érdekes
2019. ápr. 29. 15:38
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Mondtam egy szóval akár, hogy az nem az? Inkább jártál volna iskolába gyerekcsinálás helyett, akkor most menne a szövegértés.
2019. ápr. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
52%
Nem értem komolyan az embereket..most minek kell szerencsétlent cseszegetni? Feltett egy teljesen értelmes kérdést puszta kíváncsiságból, plusz elmondta, hogy a gyereke mit csinál...Erre egy normális választ sem vagytok képesek kipréselni magatokból..de az offolás egyből megy. Egy szó sem volt arról, hogy úgy idomítaná, mint egy kutyát..az anyja basszus..TANÍTANI próbálja. Ez a dolga mellesleg. Örülhet a gyerek, hogy játszik vele és szereti.
2019. ápr. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pedig amit művel, az pontosan a gyerek idomítása. Lehet szépíteni, de akkor is így van.
2019. ápr. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!