Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti mennyi ideje edzettetek,...

Ti mennyi ideje edzettetek, mikor először megkérdezte tőletek valaki, hogy gyúrtok-e?

Figyelt kérdés

2015. szept. 25. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mivel elég vékony voltam, így elég volt kb 3-4 hónap.
2015. szept. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
A helyes kérdés a "do you even lift, bro?". Mert nem látszik. Soha. Senkin. Arnoldon se.
2015. szept. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2: Ezt kifejtenéd?
2015. szept. 26. 00:09
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
#3 sose legyél elégedett magaddal, mert onnan már csak lefelé visz az út ha nincs indokod előrébb jutni.
2015. szept. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A kérdést nem azért tettem fel. Még éppencsak elkezdtem a dolgot :)
2015. szept. 26. 01:14
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
már 1 óra múltán feltűnt nekik, mert szétesett a régi súlyzó és betörte a parkettát
2015. szept. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyúrtam még, egyszerűen azon mázlisták közé tartozom, akik arányosan híznak, viszont ez a sok megjegyzés világított rá, hogy nagyobb vagyok, mint kéne és kezdtem el gyúrni... A poén, hogy most 85 kg vagyok és jól nézek ki, de kapok megjegyzéseket, hogy nagyon összeestem mióta porozok... :D
2015. szept. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6: De ugye azért nem adtad fel? Végülis a parkettázás is biztos jó valahogy kardiónak...:D

7: A laikusoknak ez ilyen. Nekem egy lány szólt be először, hogy sokkal halványabbak a kockáim, de az nem tűnt fel neki, hogy már kevésbé vagyok csontváz. No meg a másik kedvencem, mikor a tesóm mondja, hogy fél óra alatt is el lehet fáradni, ezekkel a hosszú edzésekkel csak meghúzom magam :D

2015. szept. 26. 12:33
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

2 hónap után tűnt fel, mikor ültem a merciben a pirosnál, és kilógattam a karom.

Azt vettem észre hogy a csajok mosolyognak.

Odaszóltam nekik, mi a helyzet, erre elismerően mondták, hogy jól néz ki a karom, ha a testem többi része is ilyen akkor száljak már ki a kocsiból, és kitudja...lesz valami.

Lett is, este mozi, majd irány az ágy.

2015. szept. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

4 hónap után ugrásszerűen naponta kaptam a dicséreteket

ami fura volt, mert én magamon egyáltalán nem éreztem nagynak a változást :)

2015. szept. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!