Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért sír fürdetéskor a babám?

Mért sír fürdetéskor a babám?

Figyelt kérdés
10 hetes a kislányom, s eddig szerette a fürdetést, élvezte. De már 3. napja ha belerakom a kiskádba, torka szakadtából üvölt. Nem tudom mért, semmit sem csináltam máshogy, mint korábban. Tegnap még törölközéskor, öltöztetéskor is üvöltött, ma szerencsére nem, de akkor sem értem mért sírt annyira fürdéskor.

2019. ápr. 28. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebben a korban szoktak igy reagálni az őket ért ingerekre mivel már egyre többet fognak fel belőle. Estére nagyon elfáradnak, már egy fürdés is sok nekik. Lányom is ilyen volt, idővel elmúlik, de addig is amit tehetsz,úgy alakitani hogy estére kevesebb inger érje. Lágyabb fény, kevesebb zaj.
2019. ápr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk fordítva volt eleinte sírt aztán már élvezte még akkor is ha fáradt :) pláne hogy már tudjuk használni a nagyobb kádat (féléves) azt jobban szereti :) pacsál benne és szereti a hozzáadott kis tölcsért is :) ami olyan mint a zuhany :)
2019. ápr. 29. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!