Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek egész nap pelusban van...

Nektek egész nap pelusban van a babátok, vagy szoktátok pelenka nélkül szellőzni hagyni?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 29. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Este, fürdés előtt van játék és torna pelus nélkül, majd a babamasszázs alatt, utána pancsi és jön a tiszta pelus. Így, kb. 1 órát van pelus nélkül.
2019. ápr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Fürdés előtt egy 10-15 perccel leveszem róla, imád úgy ficánkolni :)
2019. ápr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Pelenka nélkül nem pisil össze mindent?
2019. ápr. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Mindig van rajta, szerencsére nem szokott kipirosodni neki.
2019. ápr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

#3 Ágyalátéten játszunk ilyenkor, van, hogy nagyobbat pisil, de olyankor ott van kéznél egy textil pelus meg nedves törlő és kész. Fogzási hullamkor, nagyon jó, mert hamarabb gyógyult a popesz.


#1

2019. ápr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

"Pelenka nélkül nem pisil össze mindent?"

ez aranyos :)

azért egy gyerekből sem csurog non-stop a pisi :D


Nálunk is volt 15-30-60 perc fürdés előtt. Mikor hogy jött ki. Vacsi után volt pisi, kaki, amikor az a pelus lekerült, akkor fürdésig meztelenkedett.

Amikor várható volt újabb pisi, akkor leterítetem a szobában egy piknik takarót, annak vízhatlan az alja. azon játszott... de amúgy sincs semmi, ha pisil egy kisbaba. megfogom, feltörlöm és megy tovább az élet ;)

2019. ápr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Mindig pelenkában van
2019. ápr. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

Este fürdés után lefekvésig, és reggel miután kibontom a pelusból és letörölgetem szoktam egy ideig pucérkodni hagyni a fiamat az ágyon.


#3


Textilpelenkára szoktam fektetni, ha látom, hogy kezd csorgatni a fütyije, akkor egyszerűen felhajtom a pelus elejét a lába közé. (Általában pár másodpercig csak szelíden csorgat lefelé, mielőtt felállna neki és az intenzív sugár megindulna).

2019. ápr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Mindig, egész nap. A fiam még pici, 1 hónapos, ő bizony még non-stop csorog. Egy pelenkázás se volt még, hogy ne pisilt vagy kakilt volna.

Lányom se csupaszkodott babakorában, csak úgy 1 évtől mindig fürdés előtt.

2019. ápr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
41%
Mi ec-ztunk reszlegesen, olvass utana :) (pelenkatlanodj.com-on, vagy termeszetes csecsemohigienia neven). Volt vizhatlan lepedo, azt leteritettem pisik utan, a babaknak is van egy bizonyos uritesi ritmusuk, amit szuperul meg lehet figyelni, pl. ebredes utan, babakocsibol/csatos hordozobol “kiszallas” utan, eves-ivas kozben/utan, es x. idokozonkent (30 perc-1,5 ora). Vannak jelei is, ezeket is meg lehet figyelni, es megtanulni ugyanugy, mint az ehsegjeleket.
2019. ápr. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!