Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan aludjunk egyutt?

Hogyan aludjunk egyutt?

Figyelt kérdés

Kislanyommal egyutt alszok az agyon,mert sokat kelt/kel ejszaka meg mindig, az agy elegge magas.Ha elalszik este nem tudok elmenni mellole,mert feltem, hogy leesik.Korbe pakolom parnakkal stb,de ez veszelyes igy is.Kisagyban sosem aludt ejszaka,nappal is csak akkor mikor kisebb volt.

Nem tudom hogyan kellene megoldani ezt a helyzetet,hogy ha alszik akkor en feltudjak kelni mellole.Mert igy nappal mellette fekszek mig fel nem ebred.

Valakinek valami otlet?

(15 honapos)


2019. ápr. 30. 13:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Igen tudom,hogy 18 honap a hatarido.

Egyszerre 4 rago fog + 2 szemfog lehet az oka.

2019. ápr. 30. 20:41
 12/15 anonim ***** válasza:
És ha az ágyat a fal mellé tolod?A lányod meg a fal meletti részre fekteted igy nem tud le esni.
2019. ápr. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ágyat told a fal mellé, vagy vegyél matracot és aludjatok a földön.


Az éjjeli ébredésről annyit, hogy a fiam egy hónap múlva lesz 2 éves, mai napig 5x kel éjjel, van hogy többször. Még én sem aludtam át éjjelt mióta megszületett.

2019. máj. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Az is megoldas koszonom,de nappal ugyan ugy figyelnem kellene teljesen.

Masnak hogy alszik a gyerkoc?

Kedves utolso!Es te h birod igy a nappalokat?Tudom h nem a kerdeshez kapcsolodik a tema,de erdekelni h mas h tudja atviszelni a napokat,mar ha nem gond h erdeklodok.

2019. máj. 1. 16:43
 15/15 A kérdező kommentje:
Megtalaltam a megoldast!!!Ezer halam a 2-es kommentelonek!!!Nagyon szepen koszonom!!!!! 🙂🙏
2019. máj. 1. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!