Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jártál már így, hogy nem...

Jártál már így, hogy nem tudott elaludni a babád és kb. fél perc sírás segített neki, hogy elaludjon?

Figyelt kérdés
Kézben alszik el 5 hós babám, de van néha, hogy így is nehezen. Sehogy sem jó neki és sír, aztán fél perc múlva már elalszik.
2010. júl. 6. 11:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ásítozik, dörgöli a szemét - és akkor te fölveszed?? De miért?? nem hagyod elaludni!!! ne már!
2010. júl. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam így altatja magát. Nem lesz semmi baja a babának, ha kicsit sírdogál alvás előtt. Persze nem arra gondolok, amikor vörös a feje az üvöltéstől, hanem mikor nyöszörög kicsit.
2010. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nem az ágyában szokott lenni napközben, a szőnyegen játszunk, ha beteszem az ágyába, akkor lesz teljesen éber. Nézi a forgót, piszkálja a fejvédőt, forog. Nem merem kint hagyni, mert elvándorol már.

De igen, sajnos vörösre sírná a fejét, még sosem csinált olyat, hogy csak úgy le-lecsukódjon a szeme. Nagyon tud sírni, ha álmos és nem vesszük fel időben. Ezért nem tudom mit csináljak. Hogy ő most olyan, aki nem tud elaludni egyedül, vagy sem.

2010. júl. 6. 13:59
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát pedig nem szabad kikapni mert meg kell tanulnia hogy az az ő ágya ott a helye,mert nem az a jó hogy az anya odafekszik mellé vagy a szülőkkel alszik el.4 hós a lányom és születésétől egyedül alszik el van amikor sír odamegyek beszélek hozzá megsimizem és kész.Nem veszem ki és nem dajkálom.Sír 2 -5-10 percig is akár de elaltatja magát mert elfárad,nekem ez bevált és nyugodt vagyok.
2010. júl. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ha már annyira sír, hogy folyik a könnye, én tudom ott hagyni percekre.
2010. júl. 6. 19:44
 16/16 anonim ***** válasza:
Vagy te szenvedsz egy kicsit vagy inkább ő de megtanulja hogy hogyan kell egyedül elaludnia.Tudom hogy nagyon nehéz de hidd el neki és neked is jobb lesz így.Ettől még nem vagy rossz anya.
2010. júl. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!