Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljuk, hogy egyedül...

Hogy csináljuk, hogy egyedül újra elaludjon vagy ellegyen a kiságyban elalvás előtt, mint eddig annélkül, hogy hasra forduljon, mert olyankor nem tud visszafordulni és jön a sírás?

Figyelt kérdés
A kisfiunk 4 hónapos koráig átaludta az éjszakát, mostanában felkel éjszaka is. Sokszor úgy tűnik a foga zavarja, de az éjjel 2x is felkelt és nem az miatt. Most már át tud fordulni hasra de vissza nem, és az éjjel azt próbálta, hogy forduljon hasra, nem sikerült mert nem fért a kiságy széle miatt aztán elkezdett sírni. Ezt megcsinálta kétszer. Mindkétszer meg kellett végül szopiztassam mert nem tudtuk másképp megnyugtatni. Eddig sokszor elaludt egyedül, most ha letesszük fordul hasra. Más is volt már így? hogy oldottátok meg ezt a helyzetet? Meddig fog tartani?
2008. aug. 19. 07:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom ugyan ez volt...Ő is 4 hónapos korától tud hasra fordulni, hason aludni viszont nem szeret, így kelhettem hozzá megint, mert álmában megfordult, vissza nem tudott, így felébredt és sírt. Kb. 2-3 nap után meguntam és mindkét oldalához tettem egy párnát miután elaludt, így álmában nem tud hasra fordulni, nem is kel fel. Már 7 hónapos vissza tud fordulni 1,5 hónapja, de a párnák maradtak, mert akkora hely nincs a kiságyban, hogy ide-oda forgolódjon..., mindig az lett a vége, hogy beakadt a keze v. a lába a rácsba v. maga alá szorult a keze stb, és felébredt, ugyhogy fő a nyugalom alapon kipárnázom...:-)
2008. aug. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
ha szopis korszakát alé valami mikatt a kislányom, hát szopiztatom. Majd elmúlik:-) Igen fárasztó, de az élet is az.
2008. aug. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
éli valami miatt.....bocsi
2008. aug. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!