Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos babátok étkezése...

14 hónapos babátok étkezése hogy néz ki egy nap? (Regggeli, tízórai, ebéd, uzsi, vacsora)

Figyelt kérdés
Mikor mit eszik?
2010. júl. 6. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia


Lehet, hogy nem jó és az én kisfiam betegsége miatt lassabban is fejlődik a kortársaihoz képest, de mi így csináljuk.


Reggeli: 240 ml tápszer

Tízórai: 1 üveg gyümölcs bulátával

Ebéd: 1 üveg főzelék, ha én csinálok neki akkor olyan 250 ml-t megeszi

Uzsonna: 1 db 200 ml-s krémtúró és sokszor arra még egy-két petite danone

Vacsora: Tápszer

És, hát közbe közbe még eszeget velünk egy kicsit, de az nem nagy mennyiség, inkább csak pár kanálkával ezt azt:-)


Remélem tudtam segíteni engem is érdekelne, hogy más baba mit eszik. Nálunk a pépek első perctől nem jöttek be, nem szeretni sajnos.

2010. júl. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mikor felkel tápszer

9 körül joghurt krémtúró kenyérrel, vagy felvágott sajt virsli kenyérrel kus paradicsom paprika, vagy péksüti

ebédre azt eszi amit mi, borsó zöldbab tök burgonya főzelék pörkölttel, vagy ragulevesrkből hús zöldség, spagetti spenótos tészta, fasirt rántotthus burgonyapürével vagy petrezselymes burgonyával, sajtos csirkemell brokkolival, rakott kelkáposzta rakott karfiol, hurka, amit főzök, de igyekszem mindig valami zöldségeset

uzsonnára nem eszi meg az általam turmixolt gyümölcsöt csak az üvegeset, de két napja már az sem kell, túrórudit tejszeletet sem eszi meg szerintem ráúnt, vagy annyira jól lakik az ebéddel hogy este 7- kor vacsizik, de akkor szelet kenyeret felvágottal vagy fasirttal, kuglóf kakaós vagy pizzás csiga vagy ami van megeszi, majd 8- kor még lehúzza az üveg tápot.

2010. júl. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!